0Shares

Për ata që janë duke kërkuar paqen dhe qetësinë, teksa urrejnë të kenë njerëz krah tyre, kjo ndoshta është zgjidhje e përkryer, një shtëpi, një pemë dhe pak metra katrorë tokë, rrethuar nga uji.

Kjo ëndërr mund të realizohet në arkipelagun e njëmijë ishujve që ndodhen në kufirin natyror ndërmjet Kanadasë dhe SHBA-ve.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)