Ariana Grande nuk ka asgjë për të fshehur.

Reklama

Ylli i pop-it doli pa grim në një video të re në Instagram të hënën përpara se të tregonte fuqitë e fshehësit të saj të ri REM Beauty.

Ajo i mbishkroi postimet “para” dhe “pas”, duke pirë nga një filxhan duke treguar fytyrën e saj të pastër.

Fansat u çmendën për momentin e rrallë natyral, me një postim në Twitter: “Ariana Grande është kaq e bukur edhe pa grim”.

Ariana Grande postoi një video duke bërë grim dhe të gjithë u mahnitën nga mënyra se si e realizon penelin Ariana Grande postoi një video duke bërë grim dhe të gjithë u mahnitën nga mënyra se si e realizon penelin

Bomba brune lansoi linjën e saj të grimit në vitin 2021 me rimel, ngjyra buzësh dhe theksues, por fshehësi i saj– i dalë më 28 korrik – shënon përpjekjen e saj të parë në produktet e fytyrës.

Reklama

Ndërsa fansat presin me padurim ardhjen e produktit më të fundit të Grande, i cili do të jetë i disponueshëm për t’u blerë në 60 nuanca, të gjitha lansimet e mëparshme të REM Beauty janë të disponueshme për të blerë në rembeauty.com dhe në Ulta.  /Telegrafi/

Reklama