Duke marrë parasysh se sa kohë kalojnë të famshmit në karrigen e grimit, pritet që ata të kenë fituar një ose dy aftësi gjatë viteve. Por duket se Ariana Grande i ka kushtuar vërtet vëmendje.

Vetëm pak muaj më parë, Ariana na befasoi të gjithëve kur postoi një sërë fotosh në Instagram, në të cilat zbulohej se e bënte vetë grimin. Edhe grimieri i saj, Ash K Holm, komentoi në postim për t’i treguar këngëtares se sa krenare ishte.

Tani, Ariana e ka bërë sërish.


Sipërmarrësja e bukurisë postoi një ‘tutorial’ grimi në Instagram, në të cilin ajo bën grimin e saj duke përdorur produkte bukurie nga marka e saj. Ajo që fillon si një tutorial super i lezetshëm me Arianën duke aplikuar ngjyrë te sytë, të lë shpejt të habitur.

Reklama
Reklama

Këngëtarja e hitit “Thank U, Next” e merr me kaq shumë lehtësi penelin e saj të lëngshëm dhe duket se realizon syrin më të mprehtë dhe më të bukur me penelin që kemi parë ndonjëherë.

Adele dhe Ariana Grade konfirmuan se majat e kthyera do të jenë një trend i madh i flokëve në vitin 2022 Adele dhe Ariana Grade konfirmuan se majat e kthyera do të jenë një trend i madh i flokëve në vitin 2022

Sigurisht, seksionet e komenteve ishin të mbushura me lavdërime për ‘tutorialin’ e Arit, por kishte një temë kyçe mes komenteve. Të gjithë ishin të mahnitur nga aftësitë e pabesueshme të Arianës për të realizuar penelin. /Telegrafi/