Kur festat, pushimet dhe jeta në zyrë janë të gjitha në rrjedhë të plotë – duket se kemi gjetur modelin e flokëve që do të mbizotëroj gjatë gjithë vitit 2022.

Adele ka ngacmuar videoklipin e saj të ri “Oh My God” me video super të shkurtra në Instagram.  Në klipet e shpejta, ne shohim foto të lezetshme të Adele në të cilat ajo po lëkundet një trend retro flokësh – majat e kthyera.

Ky model flokësh përfshin volumin në rrënjë, i cili zvogëlohet në skajet që lëvizin nga jashtë.

View this post on Instagram

A post shared by Adele (@adele)


Tani, kjo atmosferë, natyrisht, mund të jetë e vetme për Adele – përveç se Ariana Grande gjithashtu duket se e ka caktuar pozicionin e saj si një trend i madh i flokëve për vitin 2022.

Reklama
Reklama

Në një postim të ri në faqen e Instagramit për markën e saj, Ariana mund të shihet me një model flokësh retro shumë të ngjashëm, të kompletuar me – po, maja të kthyera.

View this post on Instagram

A post shared by r.e.m.beauty (@r.e.m.beauty)


Sigurisht, ky model flokësh nuk është diçka e re – të famshmit e kanë pasur këtë pamje prej kohësh, por duket se këtë vit më në fund do të jetë koha për të shkëlqyer. /Telegrafi/