LAJMI I FUNDIT:

Apple thotë se shenjat e gishtërinjve mund të ‘ndryshojnë përkohësisht ngjyrën’ e kornizës së titanit tek modelet Pro të iPhone 15

Apple thotë se shenjat e gishtërinjve mund të ‘ndryshojnë përkohësisht ngjyrën’ e kornizës së titanit tek modelet Pro të iPhone 15
Reklama

Apple pretendon se gjurmët e gishtërinjve mund “ndryshojnë përkohësisht ngjyrën” e kornizës së së titanit në modelin iPhone 15 Pro dhe iPhone 15 Pro Max.

Për fat të mirë, Apple thotë se kjo nuk është një gjendej e përhershme, pasi gjurmët e gishtërinjve mund të pastrohen ashtu si në çdo iPhone tjetër për ta kthyer në gjendjen e mëparshme, transmeton Telegrafi.


“Për iPhone 15 Pro dhe iPhone 15 Pro Max, vaji nga lëkura juaj mund të ndryshojë përkohësisht ngjyrën e brezit të jashtëm”, thotë Apple. “Fshirja e iPhone-it tuaj me një leckë të butë, pak të lagur, do të rivendosë pamjen origjinale”.

Fotot e modeleve të iPhone 15 Pro me shenja gishtash të dukshme në kornizën e titanit kanë qarkulluar në mediet sociale që kur u prezantuan javën e kaluar, por klientët nuk duhet të shqetësohen për dëmtimin e përhershëm.

Të gjitha modelet e iPhone 15 lansohen këtë të premte, derisa porositë tashmë kanë filluar të mbërrijnë për klientët në Australi dhe Zelandën e Re. /Telegrafi/

Në trend Teknologji

Më shumë
WhatsApp po rikthen një veçori të cilën e kishte larguar një vit më parë

WhatsApp po rikthen një veçori të cilën e kishte larguar një vit më parë

Teknologji
Kanë mbetur vetëm pak ditë: Nga 1 dhjetori, Google nis fshirjen e llogarive joaktive të Gmail

Kanë mbetur vetëm pak ditë: Nga 1 dhjetori, Google nis fshirjen e llogarive joaktive të Gmail

Teknologji
Mësohet se sa paguhen inxhinierët në OpenAI, do t’ju habisin shifrat

Mësohet se sa paguhen inxhinierët në OpenAI, do t’ju habisin shifrat

Teknologji
Startupi finlandez lanson kufjet e reja të realitetit të përzier XR-4

Startupi finlandez lanson kufjet e reja të realitetit të përzier XR-4

Teknologji
Kurti vizitoi kompaninë “Solution25”

Kurti vizitoi kompaninë “Solution25”

Teknologji
Funksioni në testim në Instagram ju lejon të postoni statuse për ndjekësit tuaj

Funksioni në testim në Instagram ju lejon të postoni statuse për ndjekësit tuaj

Teknologji
Kalo në kategori