LAJMI I FUNDIT:

‘Anija kozmike’ që u gjet në një plazh, doli se ishte një objekt i zakonshëm bregdetar (Foto)

‘Anija kozmike’ që u gjet në një plazh, doli se ishte një objekt i zakonshëm bregdetar (Foto)

Entuziastët e teorive konspirative janë të prirë të thonë se objektet e ndryshme që gjenden në Tokë, t’i quajnë si krijesa apo gjëra që vijnë prej planetëve tjerë. Megjithëse shumicën e rasteve, kanë shpjegime të thjeshta.

Reklama

Kështu ndodhi edhe me një objekt të pazakontë, që u shfaq në një plazh të Karolinës së Jugut të Shteteve të Bashkuara, transmeton Telegrafi.

Pjesëtarët e një organizate që merren me mirëqenien e balenave dhe delfinëve, shpërndanë një fotografi ku shfaqet një objekt mjaft i pazakontë.

Objekti i pazakontë në plazh

Komentet për të ishin nga më të ndryshmet, duke e krahasuar me anije kozmike, apo objekt jashtëtokësor. Por, në një postim tjetër, u bë e ditur se objekti nuk është metalik, por ka pjesë të buta që duken si shpuzë e dendur.

Banorët e zonës, kanë thënë se nuk është asgjë tjetër pos një vozë që qëndron mbi ujë, për të shënuar zonën bregdetare, që është shkëputur nga Stuhia Florence.

Me të kuptuar se çfarë është dhe se nuk përbën rrezik, pastruesit e plazhit e morën për ta hedhur në plehra. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Pronari tregoi një truk të zgjuar me të cilin e bindi qenin të dilte për shëtitje

Pronari tregoi një truk të zgjuar me të cilin e bindi qenin të dilte për shëtitje

Fun
Dalin në ankand shishet e mbushura me

Dalin në ankand shishet e mbushura me "uiskin skocez më të vjetër në botë" - çmimi për shishe është 11,500 euro

Interesante
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Grerëzat sulmojnë policinë gjatë një aksioni në Seattle

Grerëzat sulmojnë policinë gjatë një aksioni në Seattle

Fun
Renditi copëzat në tabelën e shahut për 45 sekonda, 10-vjeçarja nga Malajzia thyen rekordin Guinness

Renditi copëzat në tabelën e shahut për 45 sekonda, 10-vjeçarja nga Malajzia thyen rekordin Guinness

Interesante
Kalo në kategori