LAJMI I FUNDIT:

Aktiviteti interesant në New York, njerëzit mblidhen për të ngrënë drekë plotësisht lakuriq

Aktiviteti interesant në New York, njerëzit mblidhen për të ngrënë drekë plotësisht lakuriq

Një aktivitet shumë interesant po mbahet në qytetin amerikan të New York-ut.

Reklama

Kjo pasi një grup njerëzish po mblidhen në një vend për të ngrënë drekë plotësisht lakuriq si dhe për të medituar, transmeton Telegrafi.

Iniciativa quhet “The Füde Breathwork Experience”, dhe tarifa për të hyrë aty është 44 deri në 88 dollarë, në kuadër të kësaj pakoje ju do të bëni ushtrime të frymëmarrjes dhe të shërbeheni me ushqim vegan.

Qëllimi i këtij aktiviteti është të ndihmojë njerëzit të lidhen me ‘veten e tyre duke medituar’.

“Mendoj që është mirë të shohësh të gjithë që bëhen disi të rehatshëm, vetëm për të marrë pjesë në këtë hapësirë”, tha një pjesëmarrëse. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Lavaman, vazo lulesh... Kjo mace portokalli ngjit absolutisht gjithçka në shtëpi

Lavaman, vazo lulesh... Kjo mace portokalli ngjit absolutisht gjithçka në shtëpi

Fun
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
Këta persona shikuan albumet familjare dhe rikrijuan fotot e vjetra, rezultatet janë legjendare

Këta persona shikuan albumet familjare dhe rikrijuan fotot e vjetra, rezultatet janë legjendare

Fun
Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Fun
Amerikania me gjuhën e saj të ndarë shokon përdoruesit me mënyrën se si i ha 'shpagetat'

Amerikania me gjuhën e saj të ndarë shokon përdoruesit me mënyrën se si i ha 'shpagetat'

Interesante
Kalo në kategori