LAJMI I FUNDIT:

Adem Grabovci: Nuk jam kontaktuar nga Specialja

Adem Grabovci: Nuk jam kontaktuar nga Specialja
Foto: Arkiv

Ish-deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Adem Grabovci ka thënë se nuk është kontaktuar fare nga Gjykata Speciale.

Reklama

Ish-ushtari i UÇK-së, Grabovci ka thënë se smirëzinjtë dhe aleatët e regjimeve të Beogradit, do ndihen keq, ndërsa dashamirët, do i gëzoj ky lajm se nuk është kontaktuar nga askush.

Lexoni të plotë postimin:

“Pas një deklarate të ‘budallakavt’ të Milaim Zekës, se kinse më është ngritur aktakuza nga Gjykata Speciale, për të iu përgjigjur shqetësimeve të të gjithë miqve e dashamirëve, ju njoftoi se:

Asnjëherë gjerë me tani, as nuk jam kontaktuar nga askush, e lëre më diçka më shumë.

Smirëzinjtë dhe aleatet e regjimeve të Beogradit, do ndihen keq. Dashamirët, do i gëzoj ky lajm.

E ftoj Milaimin, që të paktën familjarët t’i kursej nga këto deklarata sharllataneske….se Ne jemi mësuar më këto paraqitje të tilla”, shkruan Grabovci. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Von Cramon e vrazhdë me policët në veri: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi

Von Cramon e vrazhdë me policët në veri: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi

Lajme
Veriu i Kosovës përplasë kongresistin Nunn me Grenellin: Mobilizimi ushtarak i Serbisë përbën rrezikun më të madh

Veriu i Kosovës përplasë kongresistin Nunn me Grenellin: Mobilizimi ushtarak i Serbisë përbën rrezikun më të madh

Politikë
Von Cramon në veri: Shumë gjëra mund të shkojnë keq në Kosovë nëse ky është realiteti - duhet të shohim opsione të tjera

Von Cramon në veri: Shumë gjëra mund të shkojnë keq në Kosovë nëse ky është realiteti - duhet të shohim opsione të tjera

Politikë
Kurti falënderoi Cramonin për mbështetjen, eurodeputetja e kritikon nga veriu i Mitrovicës

Kurti falënderoi Cramonin për mbështetjen, eurodeputetja e kritikon nga veriu i Mitrovicës

Lajme
QUINT: Kosova të mos ndërmarrë masa të reja për hyrje me forcë në ndërtesat komunale

QUINT: Kosova të mos ndërmarrë masa të reja për hyrje me forcë në ndërtesat komunale

Lajme
Kusari: Aktet e vetme të dhunës dhe agresionit janë ato të bandave në veri,që kanë sulmuar veturat e Policisë

Kusari: Aktet e vetme të dhunës dhe agresionit janë ato të bandave në veri,që kanë sulmuar veturat e Policisë

Politikë
Kalo në kategori