FIFA 21 ka prezantuar lojën e cila do të vjen në Xbox One dhe PC më 9 tetor.

Sot, botuesi EA zbuloi detaje të reja rreth projektit, së bashku me një trailer gameplay mjaft spektakolar, transmeton Telegrafi.

Mund ta hidhni një vështrim më poshtë.

Sipas Anthony Nash të Windows Central, shtesa më e madhe në lojë duhet të jetë mënyra e rindërtuar e karrierës. /Telegrafi/