LAJMI I FUNDIT:

Vogëlushja provoi për herë të parë kafe të ftohtë – reagimi i saj do ju bëjë të qeshni

Vogëlushja provoi për herë të parë kafe të ftohtë – reagimi i saj do ju bëjë të qeshni

Nëna Hayden vendosi të zbulonte se si do të reagonte vajza e saj e vogël, Harper ndaj pijes së saj të preferuar, kafesë së ftohtë.

Hayden vendosi t’i jepte vajzës së vogël një shije kafeje të ftohtë dhe filmoi reagimin e saj.

Në pak ditë, videoja është parë më shumë se katër milionë herë në TikTok.


Kur Harper provoi kafenë e ftohtë, në sekondat e para dukej sikur nuk i pëlqente ajo që pinte.

Mirëpo, shprehja e saj ndryshoi shumë shpejt dhe vajza i kërkoi nënës të saj më shumë kafe, gjë që e bëri atë të qeshë, por edhe shumë nga ata që e panë videon. /Telegrafi/

@hayden_and_yoshi IYKYK! Judge all you want 🤣 It worked so well with the first kid 😮‍💨😮‍💨 #fyp #thoughtoftheday #momlife #toddlersoftiktok #icedcoffee #sundaymorning #coffee #signlanguage @Javy Coffee Company #javycoffee #javy ♬ Oh No – Kreepa

Në trend Fun

Më shumë
Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Fun
Tentoi ta përshkonte ngushticën e Mesinës duke ecur në litar, gjërat nuk i shkuan sipas planit

Tentoi ta përshkonte ngushticën e Mesinës duke ecur në litar, gjërat nuk i shkuan sipas planit

Interesante
Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Interesante
Moment i rrallë i jetës së egër: Hiena i dorëzohet luaneshave

Moment i rrallë i jetës së egër: Hiena i dorëzohet luaneshave

Interesante
Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Virale
Truproja e Messit bëhet viral me reagimet e tij të shpejta për mbrojtjen e yllit të futbollit

Truproja e Messit bëhet viral me reagimet e tij të shpejta për mbrojtjen e yllit të futbollit

Fun
Kalo në kategori