LAJMI I FUNDIT:

‘Vloggeri’ teston modelin iPhone 15 Pro Max nën ujë

‘Vloggeri’ teston modelin iPhone 15 Pro Max nën ujë
Reklama

Një ‘vlogger’, i njohur me emrin HaerteTest në YouTube ka publikuar një video ku teston rezistencën e modelit iPhone 15 Pro Max në ujë.

Ai vendosi që ta testonte modelin më të shtrenjtë të linjës iPhone 15 duke e zhytur me dhjetëra herë në një lumë, transmeton Telegrafi.


Përveç kësaj, siç shihet në video, ai e vendosi ‘smartfonin’ për 10 minuta nën ujë derisa aktivizoi edhe kohëmatësin në telefon.

Pavarësisht zhytjeve me dhjetëra herë dhe kohën 10-minutëshe nën ujë modeli iPhone 15 Pro Max punonte për bukuri dhe nuk kishte ndonjë problem.

Vlogeri në fund mund të shihet duke shkrepur disa fotografi me këtë telefon për të treguar që kamera nuk është dëmtuar.

Kanali i tij në YouTube ka 19.8 milionë abonentë. /Telegrafi/

Në trend Teknologji

Më shumë
Microsoft lanson funksionin për gjenerimin e imazheve nga teksti, do të jetë i integruar në Paint

Microsoft lanson funksionin për gjenerimin e imazheve nga teksti, do të jetë i integruar në Paint

Teknologji
Musk: Mendoj se OpenAI ka bërë një zbulim të rrezikshëm që ka çuar në shkarkimin e Altman

Musk: Mendoj se OpenAI ka bërë një zbulim të rrezikshëm që ka çuar në shkarkimin e Altman

Teknologji
Mira Murati në mesin e 25 grave më të fuqishme në botë, sipas gazetës Financial Times

Mira Murati në mesin e 25 grave më të fuqishme në botë, sipas gazetës Financial Times

Teknologji
Si t’i fshehim bisedat në WhatsApp

Si t’i fshehim bisedat në WhatsApp

Teknologji
Kurti në inaugurimin e selisë qendrore të SPEEEX dhe lansimit të platformës digjitale inovative EEEXPLORE Kosova

Kurti në inaugurimin e selisë qendrore të SPEEEX dhe lansimit të platformës digjitale inovative EEEXPLORE Kosova

Teknologji
Përmes AI-s, një përdorues shndërron në video imazhin e famshëm që ka bërë xhiron për vite në internet

Përmes AI-s, një përdorues shndërron në video imazhin e famshëm që ka bërë xhiron për vite në internet

Teknologji
Kalo në kategori