LAJMI I FUNDIT:

VitaLand feston 1 VJETORIN: Ejani dhe merrni pjesë në festën më të madhe të vitit!

VitaLand feston 1 VJETORIN: Ejani dhe merrni pjesë në festën më të madhe të vitit!

VitaLand, jo vetëm një emër, por një destinacion ku çdo fëmijë dëshiron të jetë. Ndërsa shënon një vit suksesi dhe kujtimesh të bukura, ju ftojmë të ndani me ne emocionet dhe kënaqësitë e kësaj dite të veçantë.

Më 29 shtator, nga ora 18:00 deri në 22:00, festa fillon dhe ju pret një atmosferë plot me surpriza. Argëtimi është i garantuar me lojëra të ndryshme, aktivitete të ngjashme me garat për fëmijë dhe natyrisht, dhuratat që nuk do të mungojnë për asnjë të ftuar!

VitaLand ka ndërtuar një lidhje të veçantë me të gjithë ju falë partnerëve tanë të çmuar: Toyzz Shop Kosovo , Liri Prizren, Qumështorja Vita, Sola Drinks, Cotton Home, Wishbytech, ME PRINT, GameStar-KS, Dardania SPORT, Sport Vision Kosova, Fletëza, Podravka Kosova, Vipa Chips, Stobi Flips Kosova dhe shumë të tjerë që kanë bërë të mundur që kjo aventurë të jetë një përvojë e mahnitshme për çdo fëmijë dhe prind.

Për ne, kjo nuk është vetëm një ditëlindje, por një falënderim për secilin nga ju që na ka ndihmuar të bëjmë VitaLand një vend të veçantë për buzëqeshje dhe kujtime të mrekullueshme. Kjo festë është një shprehje e mirënjohjes sonë për ju dhe një ftesë për të vazhduar udhëtimin tonë së bashku.

Krejt kanë me u kënaqë për ditëlindjen e VitaLand – e ju mos harroni me ardhë!