LAJMI I FUNDIT:

Vetëm shoferët e “zgjuar” mund ta gjejnë në këtë imazh automjetin që i mungon një pasqyrë

Vetëm shoferët e “zgjuar” mund ta gjejnë në këtë imazh automjetin që i mungon një pasqyrë

Vetëm shoferët e zgjuar mund ta gjejnë brenda nëntë sekondave makinën që i mungon një pasqyrë anësore.

Kjo enigmë u krijua nga një qendër mësimi në Indi për të testuar aftësitë tuaja motorike, transmeton Telegrafi.

Imazhi digjital paraqet një seri të automjeteve me ngjyra të ndryshme dhe njërës makinë i mungon pasqyra anësore.

Sfida është ta gjeni se cila makinë është ajo dhe duhet ta bëni këtë brenda nëntë sekondave.

Në rast se keni hasur në vështirësi ta gjeni, mos u merakosni pasi në imazhin e mëposhtëm mund ta gjeni përgjigjen. /Telegrafi/

Në trend Auto

Më shumë
Sa harxhon karburant një veturë e ndezur dhe nuk është në lëvizje

Sa harxhon karburant një veturë e ndezur dhe nuk është në lëvizje

Auto
Njihuni me veturën më të shtrenjtë të planetit - modeli i ri nga Rolls-Royce kap vlerën e afro 30 milionë eurove

Njihuni me veturën më të shtrenjtë të planetit - modeli i ri nga Rolls-Royce kap vlerën e afro 30 milionë eurove

Auto
Bateri të reja për automjetet elektrike - dimri nuk do të jetë më problem

Bateri të reja për automjetet elektrike - dimri nuk do të jetë më problem

EVs
Gjoba deri në 10 mijë euro në Gjermani - Cilat gjëra të zakonshme nuk duhet t'i keni në veturë

Gjoba deri në 10 mijë euro në Gjermani - Cilat gjëra të zakonshme nuk duhet t'i keni në veturë

Auto
Befasi për drejtuesit e mjeteve në Gjermani: Policia ka një strategji të re me kamerat e shpejtësisë

Befasi për drejtuesit e mjeteve në Gjermani: Policia ka një strategji të re me kamerat e shpejtësisë

Auto
Çfarë duhet të dini për ndërrimin e gomave të veturës ​

Çfarë duhet të dini për ndërrimin e gomave të veturës ​

Auto
Kalo në kategori