LAJMI I FUNDIT:

Vetëm një ‘gjeni i vërtetë’ mund ta gjejë delen e fshehur mes reve

Vetëm një ‘gjeni i vërtetë’ mund ta gjejë delen e fshehur mes reve

Imazhi i publikuar në rrjetet sociale ju sfidon ta gjeni delen e fshehur në mesin e këtyre reve të grumbulluara së bashku.

Në këtë enigmë përveç që do të shihni re të shumta, ju gjithashtu do të dalloni disa zogj me shumë ngjyra po ashtu edhe disa balona, por mos lejoni që këto t’ju shpërqendrojnë nga ajo që supozohet të kërkoni, transmeton Telegrafi.

Për ta gjetur zgjidhjen në këtë enigmë duhet me të vërtetë të mendoni thellë dhe të koncentroheni te përgjigjja.

Vetëm ‘gjenitë e vërtetë’ mund ta gjejnë se ku fshihet delja në këtë fotografi.

Në rast, nuk keni arritur ta gjeni mos u shqetësoni pasi enigma është shumë e vështirë për t’u zgjidhur.


Në trend Fun

Më shumë
Çifti nga Britania shpenzojnë mbi 15 mijë euro për tortën e tyre të dasmës

Çifti nga Britania shpenzojnë mbi 15 mijë euro për tortën e tyre të dasmës

Interesante
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Apartamenti

Apartamenti "më i vogël në New York" nuk përmban as banjë e as kuzhinë, por qiraja e tij është mbi 1,000 euro

Interesante
Toka po rrotullohet më ngadalë - ja një nga pasojat që po vërehet!

Toka po rrotullohet më ngadalë - ja një nga pasojat që po vërehet!

Interesante
Burri nga Florida kap peshkaqenin pa u frikësuar fare

Burri nga Florida kap peshkaqenin pa u frikësuar fare

Interesante
Çakalli zbret në mes të Tiranës, kapet në shkallët e Teatrit të Operas dhe Baletit

Çakalli zbret në mes të Tiranës, kapet në shkallët e Teatrit të Operas dhe Baletit

Fun
Kalo në kategori