Tapeti i kuq i Golden Globes gjatë janarit mund të ketë pasur mungesë të modës, por të famshmit e kompensuan atë me pamjet e tyre në SAG Awards 2022 dje (e diele).

Reklama

Pas ceremonisë virtuale të vitit 2021, atmosfera ishte plot gëzim dhe stili i zhytur në referenca për epokën e artë të kinemasë.

Shkëlqimi i vjetër i Hollywoodit ishte tema kryesore e mbrëmjes, me silueta të sofistikuara dhe shkëlqim që ishte qendër të vëmendjes.

Golden Globes 2022 nuk do të ketë një tapet të kuq Golden Globes 2022 nuk do të ketë një tapet të kuq

Nga pamja e zezë e yllit të “Squid Game”, HoYeon Jung, e veshur me Louis Vuitton deri te kostumet e bukura të pantallonave Gucci të Elle Fanning, kishte shumë pamje mahnitëse.

Reklama

Më poshtë, shikoni të gjitha momentet e modës së të famshmëve:

Will Smith dhe Jada Pinkett-Smith

Lady Gaga 

Venus Williams

Sandra Oh

Selena Gomez 

HoYeon Jung

Vanessa Hudgens

Emilia Jones

Hailee Steinfeld

Nicole Kidman