LAJMI I FUNDIT:

Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të “amfAR Gala” në Kanë

Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të “amfAR Gala” në Kanë

Të enjten, “amfAR Gala” u rikthye në Kanë.

E mbajtur në bashkëpunim me Festivalin e Filmit në Kanë, ngjarja e profilit të lartë thërret yje nga e gjithë bota për të mbledhur para për të mbështetur përkushtimin e organizatës për kërkimin mbi SIDA-n.


“amfAR Gala” e këtij viti në Kanë 2022, e mbajtur në Hotel du Cap-Eden-Roc, përmban një program vezullues me shfaqje nga Christina Aguilera, Ricky Martin dhe Charli XCX.

Georgina Rodriguez rikthehet në tapetin e kuq pas lindjes me një paraqitje të mahnitshme
Lexo po ashtu Georgina Rodriguez rikthehet në tapetin e kuq pas lindjes me një paraqitje të mahnitshme

Por përpara se të fillonte “amfAR Gala”, të pranishmet me paraqitje të bukura pozuan për fotografët në Rivierën Franceze.

Më poshtë, shikoni të gjitha paraqitjet më të mira në tapetin e kuq dhe pamjet nga “AmFAR Gala” në Festivalin e Filmit në Kanë 2022:

Naomi Campbell

Charli D’Amelio

Stella Maxwell

Natasha Bassett

Iris Mittenaere

Cindy Bruna

Indya Moore

Winnie Harlow

Sabrina Carpenter

Joan Smalls

Ciara

Leonie Hanne

Vanessa Hudgens

Nina Dobrev

Christina Aguilera

Ashley Graham

Cara Delevingne

Në trend Femra

Më shumë
Thonë se nuk ka grua më të bukur se ajo në planet: Bën seks katër herë në ditë

Thonë se nuk ka grua më të bukur se ajo në planet: Bën seks katër herë në ditë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Meghan Markle është shfaqur e veshur si një princeshë e vërtetë dhe askush nuk ka për çfarë t’i bëjë vërejtje

Meghan Markle është shfaqur e veshur si një princeshë e vërtetë dhe askush nuk ka për çfarë t’i bëjë vërejtje

Moda
Në prill, nuancat e pazakonta të flokëve janë në trend! Dominojnë tri ngjyra, xhufkat dhe një model flokësh

Në prill, nuancat e pazakonta të flokëve janë në trend! Dominojnë tri ngjyra, xhufkat dhe një model flokësh

Flokë dhe stil
‘Bronde Bob’ e Hailey Bieber është prerja perfekte e pranverës

‘Bronde Bob’ e Hailey Bieber është prerja perfekte e pranverës

Flokë dhe stil
Maskë për flokë të dendur dhe të bukur: Përbërës të lirë, efekt të shkëlqyeshëm!

Maskë për flokë të dendur dhe të bukur: Përbërës të lirë, efekt të shkëlqyeshëm!

Flokë dhe stil
Çfarë tregojnë për shëndetin tuaj këmbët dhe nyejt e ënjtura

Çfarë tregojnë për shëndetin tuaj këmbët dhe nyejt e ënjtura

Këshilla dhe arsye
Kalo në kategori