LAJMI I FUNDIT:

Veshja e thjeshtë e Kate Middleton është thjeshtë mahnitëse

Veshja e thjeshtë e Kate Middleton është thjeshtë mahnitëse

Nuk është sekret që Catherine, Dukesha e Kembrixhit ka një mori fustanesh dhe veshjet elegante në garderobën e saj.

Por kohët e fundit, Kate ka përzier veshjet e saj për paraqitjet publike me veshje të thjeshta që shfaqin detaje të ulëta, duke përfshirë pantallona me atlete dhe për daljen e saj më të fundit, xhinse të gjera.

Po, e lexove mirë. Për daljen e saj të fundit në Muzeun e Historisë Natyrore, ku Kate është mbrojtëse mbretërore, Dukesha kishte veshur një xhaketë të lavdishme rozë salmoni nga marka Chloé (e cila, natyrisht, tashmë është shitur), me një palë xhinse të hollë të gjera me bel të lartë, një bluzë të bardhë dhe atlete nga marka Veja – të preferuarat e  Meghan Markle gjithashtu.

Kate përfundoi pamjen me një gjerdan prej ari me nga Daniella Draper dhe një palë rrathë të ngjashëm.

Kate Middleton dhe Meghan Markle pëlqejnë të njëjtat atlete
Lexo po ashtu Kate Middleton dhe Meghan Markle pëlqejnë të njëjtat atlete

Oh, dhe një maskë me lule për fytyrën , të cilën ajo e mbante brenda muzeut. /Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Filtri që po

Filtri që po "tmerron" përdoruesit në TikTok - a dukemi me të vërtetë kështu siç na paraqet ky efekt në platformë?

Femra
Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Keshilla Modë
Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Femra
Ngjyra e koralit, rozë dhe ngjyra e kuqe e buzëkuqit u përshtaten bash çdo teni

Ngjyra e koralit, rozë dhe ngjyra e kuqe e buzëkuqit u përshtaten bash çdo teni

Këshilla Estetike
Gjashtë shenja që një djalë të pëlqen, por ka frikë të ta thotë

Gjashtë shenja që një djalë të pëlqen, por ka frikë të ta thotë

Këshilla dhe arsye
Zgjidhni një nga këto ngjyra që u jep shkëlqim femrave mbi 40 vjeç

Zgjidhni një nga këto ngjyra që u jep shkëlqim femrave mbi 40 vjeç

Këshilla Estetike
Kalo në kategori