Kur një grup të rinjsh vërejtën se diçka po lëvizte nën shtëpizën e drurit, vendosën që me ekskavator ta ngritin lart për të zbuluar për çfarë bëhej fjalë.

Bobby së bashku me miqtë mbetën të habitur kur panë 50 gjarpërinj që ishin të mëdhenj, dhe filluan të lëvizin me shpejtësi në momentin që e kuptuan se u është prishur “rehatia”, transmeton Telegrafi.

Pas i numëruan ata gjithashtu arritën t’i masin disa, ku konstatuan se ishin nga një metër e gjysmë deri në dy.

Ndërkaq gruaja e Bobby, Jessica e ka shpërndarë videon në Facebook, të cilën e kanë shikuar mbi 2.5 milionë persona, kurse është shpërndarë mbi 50 mijë herë. /Telegrafi/