A jeni gati për zbritjet më të nxehta të vitit?

Vera më e nxehtë, me çmime të shkrime deri në -70% sapo ka filluar SOT në Top Shop. Si çdo vit, edhe këtë verë ju ofrohen produktet me ofertat më të nxehta verore në treg. Bëni blerjet më të shkrira të verës, duke kursyer deri në 70% në të gjitha brendet: Dormeo, Delimano, TopShop, Walkmaxx, Wellneo dhe Rovus.

Nxitoni të përfitoni të parët nga festivali i zbritjeve “Verë, me çmime t`shkrimeqë ju sjell ofertat më ekskluzive, të limituara në sasi dhe kohë. Vetëm nga datat 22 Korrik deri me 5 Gusht! Bleni KËTU, ose thirrni TANI në numrin pa pagesë 0800 100 90.

Shikoni mëposhtë vetëm disa nga ofertat e shumta verore:

Set jorgan & jastëk Siena për 1 dhe 2 persona [70% zbritje]

Kompleto dhomën e gjumit me setin Siena me 70% zbritje. Me materiale të buta, të mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për ajrosje, rehati dhe qëndrueshmëri për shumë vite.

Jastëk Dormeo Eucalyptus [60% zbritje], vetëm 11.92€

Blej jastëkun Eucalyptus që është 100% anti-alergjik. Mbulesa e tij është e prodhuar me mikrofibra natyrale TENCEL të cilat sigurojnë një ambient gjumi të freskët dhe të qetë gjatë gjithë natës.

Dyshekët DORMEO me zbritje 20%

Përzgjedh nga dyshekët Dormeo – të duhurin për vete, tani 20% më lirë.

Piskatore Wellneo me 70% zbritje + DHURATË

Përveq zbritjes 70%, ju në çdo blerje të piskatores Wellneo, përfitoni dhuratë setin për manikyr dhe pedikyr, krejt FALAS.

Tenxhere revolucionare Multicooker PRO me presion

Me tenxheren elektrike me presion ju mund të përgatitni ushqime më shpejtë, pa hargjuar shumë energji dhe duke ruajtur vitaminat dhe mineralet. Ideale për familje. Ka 15 programe paraprake për gatim të shëndetshëm dhe të lehtë. Vetëm gjatë kampanjës verore vjen 23% më lirë.

RISI! Nutribullet® RED me 50% zbritje

Për herë të parë, ju keni mundësinë t’i shtoni kuzhinës tuaj, ekstraktuesin Nutribullet® RED me 50% zbritje, për vetëm 54,95 €.

Sepia Set Copperlux, 90€ më lirë

Kompletoni kuzhinën me setin setin 9-pjesësh të enëve, 90€ më lirë. Enë që nuk ngjesin, më të cilat mund të përgatisni me vetëm një pikë vaj, dhe të cilat mund t’i përdorni për vite të tëra. Të gjitha enët, bashkë me 3 aksesorët më të kërkuar në kuzhinë, mund t’i merrni për vetëm 129.90€.

Përfitoni nga këto e përplot oferta të tjera me çmime t’shkrime përgjatë kësaj vere të nxehtë. Vetëm nga 22 Korrik deri me 5 Gusht. Thirrni menjeherë0800 100 90 dhe bëni tuajat këto oferta verore.

artikull i sponsorizuar