LAJMI I FUNDIT:

Valët gjigante ia pamundësuan kalimin në litar mes dy shkëmbinjve (Video)

Valët gjigante ia pamundësuan kalimin në litar mes dy shkëmbinjve (Video)

Emerson Machado provoi të ecte nëpër litarin e tendosur, që ishte vendosur mes dy shkëmbinjve në Nazare të Portugalisë, kur deti ishte shumë i trazuar.

Reklama

Pamjet e realizuara nga droni, tregojnë 28-vjeçarin që mbeti në mes dhe nuk mund të lëvizte tutje, shkaku i valëve gjigante që e godisnin, transmeton Telegrafi.

“Deti është i pamëshirshëm, pse të rrezikohet jeta për një sfidë që nuk ja vlen”, ka qenë një nga komentet e shumta.

Me këtë rast, kërkohet që të mos provohen rrezikime të tilla, që do të mund të jenë të kushtueshme edhe me jetë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Interesante
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

Fun
Blinken mori kitarën elektrike dhe i tha këngës tek Departamenti i Shtetit

Blinken mori kitarën elektrike dhe i tha këngës tek Departamenti i Shtetit

Interesante
Kalo në kategori