Shija e Kristen Stewart në unazën e fejesës nuk ka të bëjë me gurë të çmuar.

Ylli 31-vjeçar zbuloi se është fejuar me Dylan Meyer në “Howard Stern Show” të SiriusXM të martën.

Unaza e shfaqur, ndoshta e derdhur në platin, përmban një pjesë të përparme të sheshtë dhe anët e prera katrore – dhe ndërsa Stewart nuk e ka konfirmuar se është unaza e saj e fejesës, ajo e ka mbajtur atë në gishtin e duhur.

Kristen Stewart është fejuar me të dashurën Dylan Meyer Kristen Stewart është fejuar me të dashurën Dylan Meyer

Unaza ka qenë e dukshme gjatë pjesës më të madhe të turneut të saj të shtypit për filmin “Spencer”, me aktoren që e ka kombinuar me fustanin e shndritshëm pa rripa Chanel Haute Couture në premierën e filmit në Londër muajin e kaluar, si dhe me kombinimin e saj me sytjena të sipërme dhe fund në Los Angeles.

Reklama
Reklama

“Ne do të martohemi, do ta bëjmë plotësisht”, tha Stewart të martën. “Doja të më propozonin, kështu që mendoj se kam gdhendur në mënyrë të qartë atë që doja dhe ajo e gjeti atë. Ne po martohemi, po ndodh”.

Kristen Stewart shkëlqen në premierën e filmit “Spencer” Kristen Stewart shkëlqen në premierën e filmit “Spencer”

Dyshja u takuan për herë të parë në vitin 2013 dhe u panë duke u puthur në vitin 2019 pas ribashkimit në festën e një shoku. /Telegrafi/