LAJMI I FUNDIT:

U përpoq të vidhte një gjerdan, pastaj u pendua shumë: Shikoni çfarë ndodhi me hajdutin në tren në Indi

U përpoq të vidhte një gjerdan, pastaj u pendua shumë: Shikoni çfarë ndodhi me hajdutin në tren në Indi

Një video e regjistruar në Indi që tregon një përpjekje të pacipë për grabitje po qarkullon në rrjetet sociale.

Në këndin e majtë shohim një burrë që qëndron pranë derës së hapur të vagonit dhe pak çaste më vonë shfaqen dy gra të moshuara.


Një burrë papritur tërheq me dorë një gjerdan, të cilin e mbante njëra prej grave, por ai pengohet dhe bie nga treni!

Në bazë të videos nuk mund të konstatojmë nëse ai ka pësuar lëndime dhe besojmë se nuk e ka pritur këtë përfundim.

Spekulohet se ai kishte planifikuar të hidhej nga treni, por se nuk e gjykoi mirë shpejtësinë e tij, raporton News18.

Në platforma të caktuara tregohet numri i shtuar i vjedhjeve në trena dhe thirren autoritetet që të reagojnë. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Shkaku i konfliktit Izrael-Iran, mediat botërore rikujtojnë parashikimet e Baba Vangës

Shkaku i konfliktit Izrael-Iran, mediat botërore rikujtojnë parashikimet e Baba Vangës

Botë
Një helikopter i vogël robotik dërgoi mesazhin e fundit nga Marsi

Një helikopter i vogël robotik dërgoi mesazhin e fundit nga Marsi

Botë
Rezultatet paraprake për parlament në Kroaci - Plenkoviq me aleatë kryeson para Milanoviqit

Rezultatet paraprake për parlament në Kroaci - Plenkoviq me aleatë kryeson para Milanoviqit

Kroacia
Braziliania dërgoi një burrë të vdekur në bankë për të marrë kredi - si u kap në momentin e fundit prej punonjësve

Braziliania dërgoi një burrë të vdekur në bankë për të marrë kredi - si u kap në momentin e fundit prej punonjësve

Amerika
Frymëzim për filma horror - një i moshuar thirri policinë në mes të natës, kërkoi që ta nxirrnin nga morgu në Holandë

Frymëzim për filma horror - një i moshuar thirri policinë në mes të natës, kërkoi që ta nxirrnin nga morgu në Holandë

Evropa

"Pse? Sepse nuk kishte raketa më": Zelensky shpjegon pse Ukraina nuk mundi të ndalonte sulmin rus që shkatërroi një termocentral të madh

Botë
Kalo në kategori