LAJMI I FUNDIT:

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë
Reklama

Një bari në Greqi në rajonin e Magnezisë u befasua nga sjellja e deleve të tij, pak momente pasi i nxori për të kullotur.

Në fund është konstatuar se tufa e deleve ishte futur në një serë ku ishte kultivuar kanabisi për qëllime medicinale, dhe që kishin ngrënë afro 100 kilogramë të kësaj bime, shkruan Greekreporter


Pronari i serës nuk ka mundur t’ju besoj syve, kur pa se kanabisi i tij ka pësuar dëme të mëdha nga moti i ligë por edhe nga delet që ia kishin ngrënë afro 100 kilogramë, transmeton Telegrafi.

“Nuk e di nëse duhet të qesh apo qajë. Kemi pasur valë të mëdha të nxehtit dhe kemi humbur gjysmën e bimëve që i mbollëm. Më pas kemi pasur përmbytje që shkatërroi pjesën tjetër dhe tani tufa e deleve që u fut në serë. Sinqerisht nuk e di çfarë të them”, tha pronari i serës që ka licencë për kultivimin e kanabisit. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Shpirt festiv, Shtëpia e Bardhë dekorohet me 98 bredha për festat e fundvitit – pamjet janë mbresëlënëse

Shpirt festiv, Shtëpia e Bardhë dekorohet me 98 bredha për festat e fundvitit – pamjet janë mbresëlënëse

Interesante
Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Interesante
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Torta e ditëlindjes së Biden u bë një hit – dhe sigurisht nxiti edhe reagime

Torta e ditëlindjes së Biden u bë një hit – dhe sigurisht nxiti edhe reagime

Interesante
I kërkoi policisë që ta ndihmojnë t’i propozojë martesë partneres, i riu nga Wisconsin ia arriti qëllimit

I kërkoi policisë që ta ndihmojnë t’i propozojë martesë partneres, i riu nga Wisconsin ia arriti qëllimit

Fun
Seks në rrugë (Video, +18)

Seks në rrugë (Video, +18)

Fun
Kalo në kategori