Shndërroni dhomën tuaj të gjumit në ambient relaksues dhe qetësues.

Zgjedhni ngjyra të ngrohta dhe produkte moderne që do të ndikojnë shëndetshëm në jetën tuaj.

Për më tepër, ju do t’i përfitoni këto produkte me ofertën prej 50% zbritje, ndërsa anëtarët e club5* me 60% zbritje duke klikuar KËTU.

Me materiale dhe mikrofibra natyrale, ajrosje të jashtëzakonshme, rezistencë ndaj njollave, higjienë të garantuar dhe përplot përfitime të tjera këto 3 produkte do të plotësojnë çdo nevojë tuajën gjatë natës.

Dormeo Total Set prej 3 produktesh përfshin:
– Jorgan dyshtresor Siena
– Jastëk Siena dhe
– Setin e çarçafëve Mix&Match

Dormeo Siena është jorgan i butë, vetëajrosës dhe i lehtë. Është i mbushur me fibra Wellsleep®, ajroset jashtëzakonisht mirë, është i qëndrueshëm dhe të falë ndjesinë e mbushjes me pupla.

Jastëku Siena është zgjidhja perfekte për këdo që është i ndjeshëm ndaj bakterieve, insekteve dhe mykyt pasi që jastëku ka veti anti-alergjike. Mund të lahet deri në 60 C dhe higjiena është e garantuar. Fleksibiliteti dhe vëllimi i fibrave Wellsleep® garanton gjumë të gjatë dhe pa-ndërprerje.

Ndërsa, seti i çarçafëve Mix&Match krijon një atmosferë të mrekullueshme në dhomën tuaj të gjumit . Ju mund të zgjidhni nga 4 ngjyra të mrekullueshme: e verdhë, vjollcë, hiri klasike dhe e gjelbër .

Mbështjellësit e jorganit dhe jastëkut janë të dyja nga pambuku i pastër saten, që ofron një ndjenjë mendafshi për pushim dhe gjumë të qetë.

Mos bëj më kompromise me gjumin, porosit duke klikuar KËTU, ose telefononi për informata në numrin pa pagesë: 0800 100 90.