LAJMI I FUNDIT:

“Transformon” peizazhet, me letra të prera! (Foto)

“Transformon” peizazhet, me letra të prera! (Foto)

Londinezi Rich McCor shndërron lokacionet me famë botërore, në diçka tjetër.

Është 30-vjeç dhe punon në një agjenci kreative, ndërsa këtë ndryshim në imazhe e arrin me letra dhe gërshërë.

Për më shumë, shikojeni punën e tij. /Telegrafi/


Në trend Kultura

Më shumë
Emërtimi “Kosovë/Kosova” në shekujt osmanë

Emërtimi “Kosovë/Kosova” në shekujt osmanë

Kulture
TETORI

TETORI

Të dashur prindër amerikanë, ky është Davidi i Michelangelos!

Të dashur prindër amerikanë, ky është Davidi i Michelangelos!

I LËNDUEM

I LËNDUEM

Udhëtimi

Udhëtimi

Homeri dhe Bibla

Homeri dhe Bibla

Kalo në kategori