LAJMI I FUNDIT:

Tërbohet elefanti, krijon kaos në një dasmë në Indi

Tërbohet elefanti, krijon kaos në një dasmë në Indi

Pamjet e tmerrshme tregojnë momentin kur një elefant u tërbua pasi u frikësua nga një fishekzjarr në një dasmë.

Reklama

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, dhëndri Anand Tripathi, i cili hipi mbi kafshën në ceremoni, u largua nga skena me frikë.

Elefanti u trondit nga zhurma e fishekzjarrit, që bëri që ai të fillonte të “gërryente” zonën në Uttar Pradesh, Indi, të premten.

Ai shkatërroi vendin, përmbysi gjashtë makina dhe dëmtoi disa biçikleta.

Më vonë mbërritën një ekip zyrtarësh pyjorë për ta sjellë elefantin nën kontroll.

Policia tha se askush nuk u lëndua në incident, por kishte dëme të konsiderueshme në pronë, sipas Times of India. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Fun
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Interesante
Askush nuk e pret posterin si ky qen

Askush nuk e pret posterin si ky qen

Fun
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Kalo në kategori