LAJMI I FUNDIT:

Telegrafi Jobs i hapur për TY që kërkon punë!

Telegrafi Jobs i hapur për TY që kërkon punë!

Telegrafi Jobs platforma më e popullarizuar në tregun e punës tani me mbi 600 pozita të lira pune dhe me 200 shpallje aktive.

Reklama

Një mundësi e lehtë për TY që jeni duke kërkuar punë, por edhe për JU që po kërkoni rekrutim të stafit.

Ndër pozitat për të cilat kërkohen punëtorë janë për administratëmedia, teknologji informative, marketingshitje dhe menaxhment.

Ju si punëdhënës, në “Telegrafi Jobs” mund të hapni një llogari për të publikuar pozitat e lira të punës.

Edhe ju si punëkërkues mund të aplikoni në këto pozita që jeni të interesuar, duke krijuar CV-në tuaj.

Po ashtu, për çdo pozitë të shpallur, ju mund ta gjeni në rrjetet sociale të “Telegrafi Jobs“.


Në trend Ekonomi

Më shumë
Qytetari tregon tavolinën e ushqimit të mbushur me produkte cilësore vendore

Qytetari tregon tavolinën e ushqimit të mbushur me produkte cilësore vendore

Ekonomi
A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

Auto Mita
Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

CITY College
Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Ekonomi
Art House organizon konferencën e parë për digjitizimin dhe digjitalizimin e dokumenteve

Art House organizon konferencën e parë për digjitizimin dhe digjitalizimin e dokumenteve

Art House
Dyshohet se domatet e importuara nga Shqipëria përmbajnë sasi të hormoneve, AUV në pritje të rezultateve laboratorike

Dyshohet se domatet e importuara nga Shqipëria përmbajnë sasi të hormoneve, AUV në pritje të rezultateve laboratorike

Jehona Hulaj
Kalo në kategori