LAJMI I FUNDIT:

Telefonin e kthen kah kamera gjatë transmetimi direkt, papritmas i vjen një mesazh fyes (Video)

Telefonin e kthen kah kamera gjatë transmetimi direkt, papritmas i vjen një mesazh fyes (Video)

Ted Kravitz po raportonte live nga një garë veturash në Britani të Madhe, kur nxori telefonin për të treguar një fotografi.

Por, derisa po fliste për një fëmijë në veturë, atij i erdhi një mesazh ku ishte shkruar një fjalë shumë e ndytë, transmeton Telegrafi.


“Është gjithmonë e vështirë, kur provon të bësh gjëra të tilla, sepse njerëzit të dërgojnë mesazhe të ndryshme”. ka thënë Kravitz i turpëruar.

Megjithëse kërkoi falje disa herë, momenti kur i erdhi mesazhi i pazakontë u përhap me shpejtësi në internet. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Fun
Kali iku nga stalla dhe përfundoi në stacionin hekurudhor të Sydneyt: Priti me mirësjellje trenin pas vijës së verdhë

Kali iku nga stalla dhe përfundoi në stacionin hekurudhor të Sydneyt: Priti me mirësjellje trenin pas vijës së verdhë

Fun
Moment spektakolar: Qindra “pinguinë-foshnjë” që kërcejnë nga një shkëmb akulli 15 metra në Antarktidë për të notuar për herë të parë

Moment spektakolar: Qindra “pinguinë-foshnjë” që kërcejnë nga një shkëmb akulli 15 metra në Antarktidë për të notuar për herë të parë

Interesante
Ilustrimi që ju jep dhembje koke: Janë 12 pika, por është e pamundur t’i shihen të gjitha njëherësh

Ilustrimi që ju jep dhembje koke: Janë 12 pika, por është e pamundur t’i shihen të gjitha njëherësh

Interesante
Kampionati Kombëtar i Mjekrës dhe Mustaqeve thyen rekorde botërore

Kampionati Kombëtar i Mjekrës dhe Mustaqeve thyen rekorde botërore

Interesante
Vetëmbrojtje

Vetëmbrojtje

Kalo në kategori