LAJMI I FUNDIT:

Thethi

20 Artikuj

Tragjedi në Valbonë, një turist gjerman i vdekur e një i plagosur rëndë

Tragjedi në Valbonë, një turist gjerman i vdekur e një i plagosur rëndë

Shqipëri
Thethi, fshati në zemër të alpeve shqiptare – tashmë mund të vizitohet edhe në dimër

Thethi, fshati në zemër të alpeve shqiptare – tashmë mund të vizitohet edhe në dimër

Shqipëri
Veseli kalon fundjavën në Bjeshkët e Namuna: Bukuria magjike e këtyre maleve, një burim i pashtershëm energjie për mua

Veseli kalon fundjavën në Bjeshkët e Namuna: Bukuria magjike e këtyre maleve, një burim i pashtershëm energjie për mua

Kosovë
Parajsa në majë të alpeve: Thethi, destinacion i pëlqyer në çdo stinë të vitit

Parajsa në majë të alpeve: Thethi, destinacion i pëlqyer në çdo stinë të vitit

Shqipëri
Alpet shqiptare destinacion i turistëve nga Evropa

Alpet shqiptare destinacion i turistëve nga Evropa

Shqipëri
Vrasja në Shkodër, zbulohet e kaluara e dyshimtë e biznesmenit të bujtinave në Thethë

Vrasja në Shkodër, zbulohet e kaluara e dyshimtë e biznesmenit të bujtinave në Thethë

Shqipëri
Fotografi nga Kosova bllokohet nga bora në Theth (Foto-Video)

Fotografi nga Kosova bllokohet nga bora në Theth (Foto-Video)

Shqipëri
Bora mbulon Thethin (Video)

Bora mbulon Thethin (Video)

Shqipëri
Pesë orë të bllokuar në humnerë, si u shpëtuan turistët e huaj në Theth (Video)

Pesë orë të bllokuar në humnerë, si u shpëtuan turistët e huaj në Theth (Video)

Shqipëri
Homazh për Robert Elsien

Homazh për Robert Elsien

Cult+
Thethi perla e mbrojtur e turizmit shqiptar

Thethi perla e mbrojtur e turizmit shqiptar

Shqipëri
Gjurmëve të udhëpërshkruesve të vjetër: Nga Prizreni në Kelmend, nepër Valbonë e Shalë

Gjurmëve të udhëpërshkruesve të vjetër: Nga Prizreni në Kelmend, nepër Valbonë e Shalë

Fakte
Thethi mirëpret turistët me eksplorim, gatim, ritëm dhe art

Thethi mirëpret turistët me eksplorim, gatim, ritëm dhe art

Shqipëri
”Zâ Fest” në Theth

”Zâ Fest” në Theth

Cult+
Bora dëbon turistët: Thethi i bllokuar edhe në prag vere (Video)

Bora dëbon turistët: Thethi i bllokuar edhe në prag vere (Video)

Shqipëri
Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1917, 1927, 1937… 2017! (Foto)

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1917, 1927, 1937… 2017! (Foto)

Agron Shala
Zhvishen turistet në Theth (Foto)

Zhvishen turistet në Theth (Foto)

Shqipëri
Turistë nga Izraeli, vizitojnë Parkun Kombëtar të Thethit

Turistë nga Izraeli, vizitojnë Parkun Kombëtar të Thethit

Shqipëri
Bien në një humnerë në Theth, dy turistë çekë

Bien në një humnerë në Theth, dy turistë çekë

Kronika e Zezë
Thethin e mbulon bora e madhe (Foto)

Thethin e mbulon bora e madhe (Foto)

Shqipëri