LAJMI I FUNDIT:
Stefano Pioli

Stefano Pioli

452 Artikuj

Stefano Pioli refuzon ofertën e klubit të njohur anglez

Stefano Pioli refuzon ofertën e klubit të njohur anglez

Ndërkombëtare
“Ti ndeze një zjarr në zemrën time, nuk do të të harroj kurrë” – Pioli i jep lamtumirën Milanit

“Ti ndeze një zjarr në zemrën time, nuk do të të harroj kurrë” – Pioli i jep lamtumirën Milanit

Serie A
Zyrtare: Milani konfirmon largimin e Stefano Piolit

Zyrtare: Milani konfirmon largimin e Stefano Piolit

Serie A
Milani e ka njoftuar Piolin për shkarkimin, tashmë dihet pasardhësi i tij te Milan

Milani e ka njoftuar Piolin për shkarkimin, tashmë dihet pasardhësi i tij te Milan

Serie A
Pioli përgatitet për bisedime të vështira me Milanin – tri klube italiane janë vënë pas tij

Pioli përgatitet për bisedime të vështira me Milanin – tri klube italiane janë vënë pas tij

Serie A
Pioli: E vuajtëm shumë eliminimin nga Liga e Evropës dhe humbjen në derbi

Pioli: E vuajtëm shumë eliminimin nga Liga e Evropës dhe humbjen në derbi

Serie A
Pioli prish planet e Milanit, nuk heqë dorë nga paga e vitit të fundit

Pioli prish planet e Milanit, nuk heqë dorë nga paga e vitit të fundit

Serie A
Pioli arrin marrëveshje për kontratë shumëvjeçare me Napolin

Pioli arrin marrëveshje për kontratë shumëvjeçare me Napolin

Serie A
Pioli parakalon Conten në garën për t’u bërë trajner i klubit të njohur

Pioli parakalon Conten në garën për t’u bërë trajner i klubit të njohur

Serie A
Ish-trajneri i Real Madridit bind Milanin, përparojnë negociatat mes palëve

Ish-trajneri i Real Madridit bind Milanin, përparojnë negociatat mes palëve

Serie A
Sacchi dhe Capello e këshillojnë Milanin për trajnerin e ri, por me një kusht

Sacchi dhe Capello e këshillojnë Milanin për trajnerin e ri, por me një kusht

Serie A
Drejtuesit e Milanit përshpejtojnë kërkimin për zëvendësuesin e Piolit, emra të njohur në listë

Drejtuesit e Milanit përshpejtojnë kërkimin për zëvendësuesin e Piolit, emra të njohur në listë

Serie A
Stefano Pioli po largohet nga Milani, por do të mbetet pjesë e Serie A

Stefano Pioli po largohet nga Milani, por do të mbetet pjesë e Serie A

Serie A
Milani befason të gjithë me trajnerin i cili do ta zëvendësojë Piolin në stol

Milani befason të gjithë me trajnerin i cili do ta zëvendësojë Piolin në stol

Serie A
Stefano Pioli drejt largimit nga Milani, dy emrat të rinj në listën e kandidatëve për ta zëvendësuar

Stefano Pioli drejt largimit nga Milani, dy emrat të rinj në listën e kandidatëve për ta zëvendësuar

Serie A
Kandidatët për stolin e Napolit – Gasperini tejkalon në garë tre trajnerët e tjerë të njohur italianë

Kandidatët për stolin e Napolit – Gasperini tejkalon në garë tre trajnerët e tjerë të njohur italianë

Serie A
“Nuk jemi shumë larg Real Madridit apo Man Cityt” – Pioli lavdëron skuadrën e tij para ndeshjes me Romën

“Nuk jemi shumë larg Real Madridit apo Man Cityt” – Pioli lavdëron skuadrën e tij para ndeshjes me Romën

Liga e Evropës
Pioli flet për të ardhmen e tij te Milani dhe hendekun me cilësitë e Interit

Pioli flet për të ardhmen e tij te Milani dhe hendekun me cilësitë e Interit

Serie A
Sacchi sugjeron katër nënshkrime të verës për Milanin dhe shpreson që Pioli të qëndrojë

Sacchi sugjeron katër nënshkrime të verës për Milanin dhe shpreson që Pioli të qëndrojë

Serie A
Pioli vetëm një hap larg arritjes së rekordit të madh që mbahet nga ish-legjenda e Milanit

Pioli vetëm një hap larg arritjes së rekordit të madh që mbahet nga ish-legjenda e Milanit

Serie A
Pioli flet për gjendjen shëndetësore të Maignan pas lëndimit të gjurit në Ligën e Evropës

Pioli flet për gjendjen shëndetësore të Maignan pas lëndimit të gjurit në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Pioli i ka ditët e numëruara në stol, Milani po punon në prapaskena për ta sjellë trajnerin e Ligës Premier

Pioli i ka ditët e numëruara në stol, Milani po punon në prapaskena për ta sjellë trajnerin e Ligës Premier

Serie A
“Është një pyetje e shëmtuar”, Pioli largohet nga konferenca për shtyp i revoltuar 

“Është një pyetje e shëmtuar”, Pioli largohet nga konferenca për shtyp i revoltuar 

Serie A
Pioli e pranon se ka përfunduar gara për titull në Serie A

Pioli e pranon se ka përfunduar gara për titull në Serie A

Serie A


mob5