LAJMI I FUNDIT:

SPAK

455 Artikuj

Ish-ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj thirret në SPAK

Ish-ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj thirret në SPAK

Shqipëri
Dosja e Onkologjikut i kalon SPAK, nisin hetimet dhe për korrupsion

Dosja e Onkologjikut i kalon SPAK, nisin hetimet dhe për korrupsion

Shqipëri
Xhaxhai i Aleks Nikës: SPAK të hetojë çështjen e ’21 Janarit’ nga fillimi, kemi një provë audio

Xhaxhai i Aleks Nikës: SPAK të hetojë çështjen e ’21 Janarit’ nga fillimi, kemi një provë audio

Shqipëri
Vrasja e Aleks Nikës, SPAK regjistron procedimin për 21 Janarin, tre veprat penale që do të hetohen

Vrasja e Aleks Nikës, SPAK regjistron procedimin për 21 Janarin, tre veprat penale që do të hetohen

Shqipëri
Afera e inceneratorit të Tiranës, SPAK njoftim zyrtar: U pastruan 20 milionë euro

Afera e inceneratorit të Tiranës, SPAK njoftim zyrtar: U pastruan 20 milionë euro

Shqipëri
Kuvendi i Shqipërisë shqyrton sot raportet e pesë institucioneve të pavarura të drejtësisë

Kuvendi i Shqipërisë shqyrton sot raportet e pesë institucioneve të pavarura të drejtësisë

Shqipëri
Skandali te Onkologjiku, Prokuroria e Tiranës i kalon SPAK-ut dosjen e hetimit

Skandali te Onkologjiku, Prokuroria e Tiranës i kalon SPAK-ut dosjen e hetimit

Shqipëri
SPAK lëshon 8 urdhër-arreste për inceneratorin e Tiranës

SPAK lëshon 8 urdhër-arreste për inceneratorin e Tiranës

Shqipëri
Kryebashkiaku i Lezhës në hetim për shpërdorim detyre, paraqitet në SPAK

Kryebashkiaku i Lezhës në hetim për shpërdorim detyre, paraqitet në SPAK

Shqipëri
Delegacioni me personalitete të drejtësisë amerikane vizitë në SPAK

Delegacioni me personalitete të drejtësisë amerikane vizitë në SPAK

Shqipëri
Beqaj kërkon të lirohet me garanci pasurore 50 mijë euro

Beqaj kërkon të lirohet me garanci pasurore 50 mijë euro

Shqipëri
“Me të kaluar gardhi i telave do hapet zjarr”, biseda e pretenduar e drejtuesit të Gardës me grupin e zjarrit në 21 Janar

“Me të kaluar gardhi i telave do hapet zjarr”, biseda e pretenduar e drejtuesit të Gardës me grupin e zjarrit në 21 Janar

Shqipëri
Fshehu pasurinë, SPAK kërkon dënimin me burg të ish-gjyqtarit të Lartë

Fshehu pasurinë, SPAK kërkon dënimin me burg të ish-gjyqtarit të Lartë

Shqipëri
SPAK njoftim zyrtar për arrestimin e Ilir Beqajt: Skema me abuzimin e fondeve të BE

SPAK njoftim zyrtar për arrestimin e Ilir Beqajt: Skema me abuzimin e fondeve të BE

Shqipëri
Arrestimi i Beqajt, Braçe: PS mban përgjegjësi morale, të hetohet seriozisht abuzimi me fondet e BE

Arrestimi i Beqajt, Braçe: PS mban përgjegjësi morale, të hetohet seriozisht abuzimi me fondet e BE

Shqipëri
Arrestohet Ilir Beqaj, ish-ministri i Shëndetësisë ishte nën hetim nga SPAK për abuzim me fondet

Arrestohet Ilir Beqaj, ish-ministri i Shëndetësisë ishte nën hetim nga SPAK për abuzim me fondet

Shqipëri
Trafikuan drogë me vlerë 3.3 milionë euro, arrestohet shqiptari, drejtuesi i grupit të kriminal

Trafikuan drogë me vlerë 3.3 milionë euro, arrestohet shqiptari, drejtuesi i grupit të kriminal

Shqipëri
U vetë-helmua para SPAK, flet djali i Pal Trashajt

U vetë-helmua para SPAK, flet djali i Pal Trashajt

Shqipëri
Konsumoi fostoksinë para dyerve të Prokurorisë së Posaçme, ndërron jetë 63-vjeçari nga Lezha

Konsumoi fostoksinë para dyerve të Prokurorisë së Posaçme, ndërron jetë 63-vjeçari nga Lezha

Shqipëri
63-vjeçari tenton të vetë-helmohet para dyerve të institucionit, reagon Prokuroria e Posaçme SPAK

63-vjeçari tenton të vetë-helmohet para dyerve të institucionit, reagon Prokuroria e Posaçme SPAK

Shqipëri
Goditet organizata e trafikut të narkotikëve Shqipëri-Francë, sekuestrohet 1 milion euro drogë

Goditet organizata e trafikut të narkotikëve Shqipëri-Francë, sekuestrohet 1 milion euro drogë

Shqipëri
Ish-ministri Saimir Tahiri paraqitet në SPAK

Ish-ministri Saimir Tahiri paraqitet në SPAK

Shqipëri
SPAK zbulon lidhjen e ministrit të Mbrojtjes me dyshen Zoto-Mërtiri

SPAK zbulon lidhjen e ministrit të Mbrojtjes me dyshen Zoto-Mërtiri

Shqipëri
SPAK dërgon letër porosi në Britani për çiftin Meta-Kryemadhi, gazetarja: Kërkon informacion për shkollimin e fëmijëve dhe udhëtimet

SPAK dërgon letër porosi në Britani për çiftin Meta-Kryemadhi, gazetarja: Kërkon informacion për shkollimin e fëmijëve dhe udhëtimet

Shqipëri


mob5