LAJMI I FUNDIT:

Partia Demokratike e Shqipërisë

325 Artikuj

Vazhdon përplasja brenda PD-së, Berisha: Basha i marrë peng, Alibeaj fshehu të vëllanë e tij kriminel

Vazhdon përplasja brenda PD-së, Berisha: Basha i marrë peng, Alibeaj fshehu të vëllanë e tij kriminel

Shqipëri
Zgjedhjet vendore në Shqipëri, PD-ja braktiset nga një pjesë e kandidatëve

Zgjedhjet vendore në Shqipëri, PD-ja braktiset nga një pjesë e kandidatëve

Shqipëri
Gjykata e Apelit në Tiranë shqyrton nesër padinë e PD-së për mos regjistrimin e koalicionit “Bashkë Fitojmë”

Gjykata e Apelit në Tiranë shqyrton nesër padinë e PD-së për mos regjistrimin e koalicionit “Bashkë Fitojmë”

Shqipëri
Rikthehet Basha: Do jem pjesë e fushatës në gjithë Shqipërinë

Rikthehet Basha: Do jem pjesë e fushatës në gjithë Shqipërinë

Shqipëri
Berisha mbyll derën për bashkëpunim me Alibeajn

Berisha mbyll derën për bashkëpunim me Alibeajn

Shqipëri
Berisha: Vetëm parimet konservatore përmbysin monizmin

Berisha: Vetëm parimet konservatore përmbysin monizmin

Shqipëri
PD ankimon regjistrimin e koalicionit “Bashkë Fitojmë” në zgjedhjet vendore në Shqipëri

PD ankimon regjistrimin e koalicionit “Bashkë Fitojmë” në zgjedhjet vendore në Shqipëri

Shqipëri
Nuk u regjistrua në zgjedhje dhe u la jashtë koalicionit, Berisha ankimon vendimin

Nuk u regjistrua në zgjedhje dhe u la jashtë koalicionit, Berisha ankimon vendimin

Shqipëri
Berisha shprehet optimist për fitoren e opozitës në zgjedhje, akuzon Alibeajn si të kontrolluar nga Rama

Berisha shprehet optimist për fitoren e opozitës në zgjedhje, akuzon Alibeajn si të kontrolluar nga Rama

Shqipëri
PD drejt regjistrimit në zgjedhje, Alibeaj: Ftojmë të gjithë kandidatët demokratë të bashkohemi

PD drejt regjistrimit në zgjedhje, Alibeaj: Ftojmë të gjithë kandidatët demokratë të bashkohemi

Shqipëri
PD-së i hapet rruga për regjistrim në zgjedhjet vendore, rrëzohet ankimimi i grupimit të Berishës

PD-së i hapet rruga për regjistrim në zgjedhjet vendore, rrëzohet ankimimi i grupimit të Berishës

Shqipëri
Arrestimi i lehonës në Shkodër bashkon gratë deputete të PS-së dhe PD-së në Kuvend, kërkojnë lirimin

Arrestimi i lehonës në Shkodër bashkon gratë deputete të PS-së dhe PD-së në Kuvend, kërkojnë lirimin

Shqipëri
PD ankimoi vendimin e KQZ-së që nuk e regjistroi në zgjedhje

PD ankimoi vendimin e KQZ-së që nuk e regjistroi në zgjedhje

Shqipëri
KQZ nuk regjistron Partinë Demokratike për zgjedhjet vendore në Shqipëri

KQZ nuk regjistron Partinë Demokratike për zgjedhjet vendore në Shqipëri

Shqipëri
Meta takon Berishën: Opozita do të jetë e bashkuar në zgjedhje

Meta takon Berishën: Opozita do të jetë e bashkuar në zgjedhje

Shqipëri
Berisha hedh poshtë çdo mundësi bashkëpunimi me Alibeajn: Alibasha është një peng i Ramës

Berisha hedh poshtë çdo mundësi bashkëpunimi me Alibeajn: Alibasha është një peng i Ramës

Shqipëri
Rrëzohet kërkesa e Berishës për regjistrim në zgjedhje, KQZ i jep PD-së zyrtare 48 orë kohë për plotësim dokumentacioni

Rrëzohet kërkesa e Berishës për regjistrim në zgjedhje, KQZ i jep PD-së zyrtare 48 orë kohë për plotësim dokumentacioni

Shqipëri
KQZ regjistron PS dhe PL për zgjedhjet vendore në Shqipëri, dy kërkesa për PD-në në shqyrtim

KQZ regjistron PS dhe PL për zgjedhjet vendore në Shqipëri, dy kërkesa për PD-në në shqyrtim

Shqipëri
Zgjedhjet vendore në Shqipëri, Rama: Jo e vështirë të fitosh me kundërshtar të padenjë

Zgjedhjet vendore në Shqipëri, Rama: Jo e vështirë të fitosh me kundërshtar të padenjë

Shqipëri
Lidhja Demokratike e Gruas organizon protestë në Tiranë

Lidhja Demokratike e Gruas organizon protestë në Tiranë

Shqipëri
Ambasadorja amerikane në Tiranë takon kreun e grupit parlamentar të PD-së, diskutohen zgjedhjet vendore

Ambasadorja amerikane në Tiranë takon kreun e grupit parlamentar të PD-së, diskutohen zgjedhjet vendore

Shqipëri
Situata në PD, Berisha përgatitet të hyjë në zgjedhje me koalicion, Alibeaj bën thirrje për bashkim nën logon zyrtare

Situata në PD, Berisha përgatitet të hyjë në zgjedhje me koalicion, Alibeaj bën thirrje për bashkim nën logon zyrtare

Klaudjo Jonuzaj
“Për një jetë pa dhunë”, thirrje për protestë në Ditën Ndërkombëtare të Gruas në Tiranë

“Për një jetë pa dhunë”, thirrje për protestë në Ditën Ndërkombëtare të Gruas në Tiranë

Shqipëri
Alibeaj fton kandidatët për zgjedhjet vendore të garojnë nën siglën e PD-së zyrtare

Alibeaj fton kandidatët për zgjedhjet vendore të garojnë nën siglën e PD-së zyrtare

Shqipëri