LAJMI I FUNDIT:

Martin Berishaj

87 Artikuj

A e rekomandoi ambasada e Kosovës një kosovar të pranojë dokumentet e Serbisë? MPJ deklarohet për rastin

A e rekomandoi ambasada e Kosovës një kosovar të pranojë dokumentet e Serbisë? MPJ deklarohet për rastin

Mirjeta Hajzeraj
Kadrijaj e AAK-së kërkon hetim ndaj Kurtit: Iu shërben agjendave armiqësore

Kadrijaj e AAK-së kërkon hetim ndaj Kurtit: Iu shërben agjendave armiqësore

Politikë
Ambasadori Berishaj e kryeshefi i KEK-ut, Nagip Krasniqi po hetohen nga Task Forca Antikorrupsion

Ambasadori Berishaj e kryeshefi i KEK-ut, Nagip Krasniqi po hetohen nga Task Forca Antikorrupsion

Drejtësi
“Turista të pushtetit” – Gërvalla dhe Berishaj bëhen shkak i përplasjes mes Grudës dhe zv.ministrit Sallahu

“Turista të pushtetit” – Gërvalla dhe Berishaj bëhen shkak i përplasjes mes Grudës dhe zv.ministrit Sallahu

Kosovë
Gruda, PDK: Ndërhyrja e Qeverisë në Polici nuk mund të heshtë aferën korruptive të Martin Berishaj dhe Nagip Krasniqit

Gruda, PDK: Ndërhyrja e Qeverisë në Polici nuk mund të heshtë aferën korruptive të Martin Berishaj dhe Nagip Krasniqit

Kosovë
Abdixhiku: Nëse Kurti e ka brengë Serbinë, të merret me Martin Berishajn

Abdixhiku: Nëse Kurti e ka brengë Serbinë, të merret me Martin Berishajn

Kosovë
Mehaj në Kroaci falënderon ambasadorët Berishaj dhe Poda për angazhimin diplomatik

Mehaj në Kroaci falënderon ambasadorët Berishaj dhe Poda për angazhimin diplomatik

Kosovë
Gërvalla: Akuzat ndaj ambasadorit Berishaj janë vetëm fushatë

Gërvalla: Akuzat ndaj ambasadorit Berishaj janë vetëm fushatë

Kosovë
Kurti për ambasadorin Berishaj: Është fushatë e ashpër kundër tij edhe nga Serbia

Kurti për ambasadorin Berishaj: Është fushatë e ashpër kundër tij edhe nga Serbia

Kosovë
Rukiqi i LDK-së: Rryma u shtrenjtua për të paguar importet e ndërmjetësuara nga Martin Berishaj

Rukiqi i LDK-së: Rryma u shtrenjtua për të paguar importet e ndërmjetësuara nga Martin Berishaj

Energjetika
The case of Martin Berishaj, Tahiri from PDK says: In Slovenia he is in the headlines, but Osmani, Kurti and Gërvalla are defending him

The case of Martin Berishaj, Tahiri from PDK says: In Slovenia he is in the headlines, but Osmani, Kurti and Gërvalla are defending him

English
Kallëzimi penal ndaj Martin Berishaj, avokati i tij: Është në Prishtinë dhe i gatshëm për të dhënë sqarime

Kallëzimi penal ndaj Martin Berishaj, avokati i tij: Është në Prishtinë dhe i gatshëm për të dhënë sqarime

Kosovë
LDK-ja dorëzon kallëzimin penal ndaj ambasadorit Martin Berishaj

LDK-ja dorëzon kallëzimin penal ndaj ambasadorit Martin Berishaj

Kosovë
Rasti i Martin Berishajt, Tahiri i PDK-së: Kryelajm në Slloveni, e Osmani, Kurti e Gërvalla po e mbrojnë

Rasti i Martin Berishajt, Tahiri i PDK-së: Kryelajm në Slloveni, e Osmani, Kurti e Gërvalla po e mbrojnë

Kosovë
Opozita: Skandali mafioz energjetik i Martin Berishës është krim ndërkombëtar

Opozita: Skandali mafioz energjetik i Martin Berishës është krim ndërkombëtar

Kosovë
Selmanaj paralajmëron kallëzim penal ndaj Berishajt: Na ka gënjyer gjatë raportimit në Kuvend

Selmanaj paralajmëron kallëzim penal ndaj Berishajt: Na ka gënjyer gjatë raportimit në Kuvend

Kosovë
PDK aksion para Qeverisë: Të shkarkohet Martin Berishaj, të sillet para drejtësisë në Kosovë

PDK aksion para Qeverisë: Të shkarkohet Martin Berishaj, të sillet para drejtësisë në Kosovë

Kosovë
Krasniqi i drejtohet Kurtit përmes një video-mesazhi: Qytetarët po kërkojnë ta dinë tregimin e plotë për aferën Martin Berishaj

Krasniqi i drejtohet Kurtit përmes një video-mesazhi: Qytetarët po kërkojnë ta dinë tregimin e plotë për aferën Martin Berishaj

Kosovë
Aktivisti i PDK-së e ‘mbulon’ ambasadorin Berishaj me dinarë të printuar të Serbisë

Aktivisti i PDK-së e ‘mbulon’ ambasadorin Berishaj me dinarë të printuar të Serbisë

Kosovë
Berishaj: Akuzat ndaj meje kanë për qëllim ftohjen e raporteve të Kosovës me Kroacinë e Slloveninë

Berishaj: Akuzat ndaj meje kanë për qëllim ftohjen e raporteve të Kosovës me Kroacinë e Slloveninë

Kosovë
Media sllovene: Pakti mes Vuçiqit dhe Janshës për të njollosur kryeministrin Golob dhe opozitën serbe – përmendet ndikimi nga Rusia

Media sllovene: Pakti mes Vuçiqit dhe Janshës për të njollosur kryeministrin Golob dhe opozitën serbe – përmendet ndikimi nga Rusia

Sllovenia
Rexhaj i LVV-së dhe analisti Gashi përplasen për ambasadorin Martin Berishaj

Rexhaj i LVV-së dhe analisti Gashi përplasen për ambasadorin Martin Berishaj

Kosovë
PDK i kundërpërgjigjet LVV-së me videon “Çka ka Albini – kallxon Martini”

PDK i kundërpërgjigjet LVV-së me videon “Çka ka Albini – kallxon Martini”

Kosovë
Abdixhiku: Skandalet me Berishajn dhe Ivanoviqin nuk mund të kalohen në heshtje – duam shkarkim dhe kërkim falje

Abdixhiku: Skandalet me Berishajn dhe Ivanoviqin nuk mund të kalohen në heshtje – duam shkarkim dhe kërkim falje

Kosovë