LAJMI I FUNDIT:

MacBook Air

23 Artikuj

Apple e prezanton MacBook Air-in me madhësi prej 15 inçësh

Apple e prezanton MacBook Air-in me madhësi prej 15 inçësh

Lajme Teknologji
Apple mund të prezantojë “disa” Mac në WWDC

Apple mund të prezantojë “disa” Mac në WWDC

Lajme Teknologji
MacBook Air 15 inç thuhet se do të ketë çip M2

MacBook Air 15 inç thuhet se do të ketë çip M2

Lajme Teknologji
Në vend të laptopit i dërgojnë këpucë – Amazon nuk e beson atë

Në vend të laptopit i dërgojnë këpucë – Amazon nuk e beson atë

Dështime
MacBook Air dhe iMac të ardhshëm mund të vijnë me një çip M3 3nm

MacBook Air dhe iMac të ardhshëm mund të vijnë me një çip M3 3nm

Lajme Teknologji
Apple po përgatitet që në vjeshtën e këtij viti të lëshojë në treg një numër të pajisjeve të reja

Apple po përgatitet që në vjeshtën e këtij viti të lëshojë në treg një numër të pajisjeve të reja

Lajme Teknologji
Disa nga veçoritë dhe produktet e reja që Apple i prezantoi në konferencën vjetore

Disa nga veçoritë dhe produktet e reja që Apple i prezantoi në konferencën vjetore

Lajme Teknologji
Zgjedhet fituesi i MacBook Air nga loja shpërblyese e Telegrafi Deals dhe Gjirafa50

Zgjedhet fituesi i MacBook Air nga loja shpërblyese e Telegrafi Deals dhe Gjirafa50

Deals
Gjirafa50 – platforma më e sigurtë për blerje të produkteve teknologjike online!

Gjirafa50 – platforma më e sigurtë për blerje të produkteve teknologjike online!

Marketing
Apple thuhet se po planifikon një MacBook Air 15 inç

Apple thuhet se po planifikon një MacBook Air 15 inç

Lajme Teknologji
MacBook Air i ri vjen në ngjyra të ndryshme

MacBook Air i ri vjen në ngjyra të ndryshme

Mobile
Ekrani mini LED arrin në iPad Pro 11 inç vitin e ardhshëm

Ekrani mini LED arrin në iPad Pro 11 inç vitin e ardhshëm

Mobile
Apple nuk po punon vetëm në M2, por edhe në një procesor të dytë

Apple nuk po punon vetëm në M2, por edhe në një procesor të dytë

Lajme Teknologji
Apple po punon për një MacBook Air plotësisht të ri

Apple po punon për një MacBook Air plotësisht të ri

Lajme Teknologji
MacBook Air i ri vjen me shumë ngjyra, frymëzuar nga iMac i fundit

MacBook Air i ri vjen me shumë ngjyra, frymëzuar nga iMac i fundit

Geek
Apple planifikon MacBook Air të ri me portin MagSafe, çipin e ri

Apple planifikon MacBook Air të ri me portin MagSafe, çipin e ri

Lajme Teknologji
Apple i ka klasifikuar MacBook Air dhe MacBook Pro si laptopë të vjetër

Apple i ka klasifikuar MacBook Air dhe MacBook Pro si laptopë të vjetër

Lajme Teknologji
Apple i ka hequr kufizimet për blerjen e iPhone, iPad Pro dhe MacBook Air

Apple i ka hequr kufizimet për blerjen e iPhone, iPad Pro dhe MacBook Air

Mobile
MacBook Air me procesor dhe tastierë të re, ndërsa ka çmim më të lirë

MacBook Air me procesor dhe tastierë të re, ndërsa ka çmim më të lirë

Lajme Teknologji
Lirohet MacBook Air

Lirohet MacBook Air

Lajme Teknologji
Apple është duke punuar në një tastierë të re për MacBooks (Foto)

Apple është duke punuar në një tastierë të re për MacBooks (Foto)

Lajme Teknologji
Apple lanson MacBook Air të ri, kushton 1,200 dollarë

Apple lanson MacBook Air të ri, kushton 1,200 dollarë

Lajme Teknologji
MacBook Air me çmim të lirë mund të lansohet së bashku me iPhone këtë vit

MacBook Air me çmim të lirë mund të lansohet së bashku me iPhone këtë vit

Lajme Teknologji