LAJMI I FUNDIT:

Koln

173 Artikuj

Mbyllet sezoni në Bundesliga: Bayer Leverkusen me rekord, mësohen të gjitha verdiktet

Mbyllet sezoni në Bundesliga: Bayer Leverkusen me rekord, mësohen të gjitha verdiktet

Bundesliga
Bayern Munich merr fitore ndaj Koln, ruan pozitën e dytë

Bayern Munich merr fitore ndaj Koln, ruan pozitën e dytë

Bundesliga
Bayer Leverkusen nuk ndalet, merr fitoren e 20-të në Bundesliga

Bayer Leverkusen nuk ndalet, merr fitoren e 20-të në Bundesliga

Bundesliga
Skena e çuditshme në Bundesliga, një tifoz u bë gjyqtar pas lëndimit të kryesorit

Skena e çuditshme në Bundesliga, një tifoz u bë gjyqtar pas lëndimit të kryesorit

Bundesliga
Gjyqtari në Bundesliga nokautohet pas një gjuajtje me top, nuk mund ta vazhdojë ndeshjen dhe u desh të zëvendësohej

Gjyqtari në Bundesliga nokautohet pas një gjuajtje me top, nuk mund ta vazhdojë ndeshjen dhe u desh të zëvendësohej

Bundesliga
Tifozët e Koln dhe Borussia Dortmund bëhen bashkë, protestojnë për investimet e huaja në futbollin gjerman

Tifozët e Koln dhe Borussia Dortmund bëhen bashkë, protestojnë për investimet e huaja në futbollin gjerman

Bundesliga
Dënim rekord për Kolnin nga federata gjermane për shkak të tifozëve

Dënim rekord për Kolnin nga federata gjermane për shkak të tifozëve

Bundesliga
Tuchel u kërkoi falje lojtarëve të Bayernit për lëvizjen e pazakontë: Kjo zakonisht nuk ndodh

Tuchel u kërkoi falje lojtarëve të Bayernit për lëvizjen e pazakontë: Kjo zakonisht nuk ndodh

Bundesliga
Bayern Munich vuan, por fiton minimalisht ndaj Koln

Bayern Munich vuan, por fiton minimalisht ndaj Koln

Bundesliga
Mbyllet afati kalimtar në Bundesligë: Të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Mbyllet afati kalimtar në Bundesligë: Të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Bundesliga
Luan Simnica bën hapin e madh në karrierë, talenti nga Kosova transferohet te VFB Stuttgart

Luan Simnica bën hapin e madh në karrierë, talenti nga Kosova transferohet te VFB Stuttgart

Bundesliga
Notat e lojtarëve: Koln 1-2 Bayern Munich, Leroy Sane më i dobëti

Notat e lojtarëve: Koln 1-2 Bayern Munich, Leroy Sane më i dobëti

Bundesliga
Në një fund dramatik, mbyllet sezoni i Bundesligas: Bayern Munich është kampion për të 11-ën herë me radhë

Në një fund dramatik, mbyllet sezoni i Bundesligas: Bayern Munich është kampion për të 11-ën herë me radhë

Bundesliga
Bayerni kërkon fitore në udhëtim te Kolni, formacionet zyrtare

Bayerni kërkon fitore në udhëtim te Kolni, formacionet zyrtare

Bundesliga
Leart Paqarada mund t’i bashkohet Kolnit pas vendimit të ri të CAS

Leart Paqarada mund t’i bashkohet Kolnit pas vendimit të ri të CAS

Bundesliga


mob5