LAJMI I FUNDIT:
Joao Mario

Joao Mario

141 Artikuj

Dështimi i Interit që sot mund të jetë makth për ta në Ligën e Kampionëve

Dështimi i Interit që sot mund të jetë makth për ta në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Atë që e ka arritur Joao Mario deri më tani në këtë sezon – nuk e ka bërë asnjë mesfushor, madje as disa sulmues

Atë që e ka arritur Joao Mario deri më tani në këtë sezon – nuk e ka bërë asnjë mesfushor, madje as disa sulmues

Ligat tjera
Benfica vazhdon me lehtësi në çerekfinale, mposht thellësisht Bruggen në ndeshjen kthyese

Benfica vazhdon me lehtësi në çerekfinale, mposht thellësisht Bruggen në ndeshjen kthyese

Liga e Kampionëve
Bruno Fernandes thyen heshtjen për situatën e shtrëngimit të duarve me Ronaldon që u konsideruar e tensionuar

Bruno Fernandes thyen heshtjen për situatën e shtrëngimit të duarve me Ronaldon që u konsideruar e tensionuar

Përfaqësueset
Joao Mario zbulon fjalët që ia tha Ronaldo, Bruno Fernandesit gjatë momentit të çuditshëm

Joao Mario zbulon fjalët që ia tha Ronaldo, Bruno Fernandesit gjatë momentit të çuditshëm

Përfaqësueset
Nga Lukaku te Crespo dhe Bastoni – 10 nënshkrimet më të shtrenjta në histori të Interit

Nga Lukaku te Crespo dhe Bastoni – 10 nënshkrimet më të shtrenjta në histori të Interit

Serie A
Sporting Lisbona pritet të hedh në gjyq Interin për Joao Marion, kërkojnë 30 milionë euro dëmshpërblim

Sporting Lisbona pritet të hedh në gjyq Interin për Joao Marion, kërkojnë 30 milionë euro dëmshpërblim

Serie A
Thellohet kriza e Juves, pëson edhe humbjen e dytë grupore – mposhtet nga Benfica

Thellohet kriza e Juves, pëson edhe humbjen e dytë grupore – mposhtet nga Benfica

Liga e Kampionëve
Juve dhe PSG shënojnë, por edhe pësojnë ndaj kundërshtarëve në pjesët e para

Juve dhe PSG shënojnë, por edhe pësojnë ndaj kundërshtarëve në pjesët e para

Liga e Kampionëve
Zyrtare: Joao Mario i bashkohet Sporting Lisbonës

Zyrtare: Joao Mario i bashkohet Sporting Lisbonës

Ndërkombëtare
Interi gati ta heq përfundimisht nga skuadra Joao Marion, dy skuadra spanjolle pas tij

Interi gati ta heq përfundimisht nga skuadra Joao Marion, dy skuadra spanjolle pas tij

Serie A
Interi pritet të shesë tre futbollistë për të nënshkruar me N’Golo Kanten

Interi pritet të shesë tre futbollistë për të nënshkruar me N’Golo Kanten

Serie A
Joao Mario largohet nga Lokomotiva e Moskës, do të kthehet te Interi

Joao Mario largohet nga Lokomotiva e Moskës, do të kthehet te Interi

Serie A
Joao Mario: Felix duhej t’i bashkohej Barcelonës dhe jo Atleticos

Joao Mario: Felix duhej t’i bashkohej Barcelonës dhe jo Atleticos

La Liga
Interi shpreson t’i mbledhë mbi 130 milionë euro nga shitja e lojtarëve të huazuar

Interi shpreson t’i mbledhë mbi 130 milionë euro nga shitja e lojtarëve të huazuar

Serie A
Zyrtare: Joao Mario kalon nga Interi te Lokomotiva Moska

Zyrtare: Joao Mario kalon nga Interi te Lokomotiva Moska

Serie A
Dy skuadra në garë për transferimin e Joao Marios nga Interi

Dy skuadra në garë për transferimin e Joao Marios nga Interi

Serie A
Monaco ia mësynë Interit – kërkohen Joa Mario, Miranda e Dalbert për 45 milionë euro

Monaco ia mësynë Interit – kërkohen Joa Mario, Miranda e Dalbert për 45 milionë euro

Serie A
Monaco i do shërbimet e Joao Marios nga Interi

Monaco i do shërbimet e Joao Marios nga Interi

Serie A
Interi e do Richarlisonin, ofron edhe Joao Marion në marrëveshje  

Interi e do Richarlisonin, ofron edhe Joao Marion në marrëveshje  

Serie A
Interi vendos çmimin përfundimtar për Joao Marion

Interi vendos çmimin përfundimtar për Joao Marion

Serie A
Inter 2-0 Spal: Notat e lojtarëve, Gagliardini më i miri

Inter 2-0 Spal: Notat e lojtarëve, Gagliardini më i miri

Serie A
PSG dështoi për të transferuar Joao Marion

PSG dështoi për të transferuar Joao Marion

Ligue 1
Torino 1-0 Inter: Notat e lojtarëve, Skriniar më i miri

Torino 1-0 Inter: Notat e lojtarëve, Skriniar më i miri

Serie A