LAJMI I FUNDIT:

Jiangsu Suning

48 Artikuj

Duket se asgjë nuk i shpëton kinezët nga shitja e Interit – caktohet edhe vlera e klubit

Duket se asgjë nuk i shpëton kinezët nga shitja e Interit – caktohet edhe vlera e klubit

Serie A
Zyrtare: Suning shuan ekipet e Jiangsu

Zyrtare: Suning shuan ekipet e Jiangsu

Ligat tjera
Pronarët e Interit, Suning mund të shpërbëjnë klubin Jiangsu FC nëse nuk arrin ta shesë për 1 cent

Pronarët e Interit, Suning mund të shpërbëjnë klubin Jiangsu FC nëse nuk arrin ta shesë për 1 cent

Ligat tjera
Pronarët e Interit në festë, klubi i tyre Jiangsu Suning shpallet kampion në Kinë

Pronarët e Interit në festë, klubi i tyre Jiangsu Suning shpallet kampion në Kinë

Ligat tjera
Hakmarrja e Bale: Do të qëndrojë te Reali për t’i marrë 66.5 milionë euro, pasi klubi madrilen nuk e lejoi të shkonte në Kinë

Hakmarrja e Bale: Do të qëndrojë te Reali për t’i marrë 66.5 milionë euro, pasi klubi madrilen nuk e lejoi të shkonte në Kinë

La Liga
Jiangsu Suning nuk e transferoi Balen pasi ka shumë lojtarë të huaj në skuadër

Jiangsu Suning nuk e transferoi Balen pasi ka shumë lojtarë të huaj në skuadër

La Liga
Arsyeja e Florentino Perezit për bllokimin e transferimit të Gareth Bale në Kinë – shuma e vogël e ofruar nga Suning

Arsyeja e Florentino Perezit për bllokimin e transferimit të Gareth Bale në Kinë – shuma e vogël e ofruar nga Suning

La Liga
Bale do të mbetet te Real Madridi, anulohet transferimi te Jiangsu Suning

Bale do të mbetet te Real Madridi, anulohet transferimi te Jiangsu Suning

La Liga
Jiangsu Suning pritet ta huazojë Balen te Interi

Jiangsu Suning pritet ta huazojë Balen te Interi

Serie A
Arrihet marrëveshja mes palëve, Bale do të transferohet në Kinë

Arrihet marrëveshja mes palëve, Bale do të transferohet në Kinë

La Liga
Zyrtare: Miranda kalon në Jiangsu Suning

Zyrtare: Miranda kalon në Jiangsu Suning

Serie A
Real Madridi refuzon ofertën e Jiangsu Suning për Bale

Real Madridi refuzon ofertën e Jiangsu Suning për Bale

Ligat tjera
Nainggolan refuzon dy oferta fitimprurëse

Nainggolan refuzon dy oferta fitimprurëse

Serie A
Nainggolan i mbetet në derë Interit, refuzon transferimin në Kinë dhe huazimin në Torino

Nainggolan i mbetet në derë Interit, refuzon transferimin në Kinë dhe huazimin në Torino

Serie A
Dembele ka kaluar në Kinë, në pritje të transferimit të Arnautovic – këto janë 10 blerjet më të shtrenjta të Superligës kineze

Dembele ka kaluar në Kinë, në pritje të transferimit të Arnautovic – këto janë 10 blerjet më të shtrenjta të Superligës kineze

Ndërkombëtare
Dhjetë blerjet më të mëdha në histori të afateve të janarit, nga Coutinho te Van Dijk e Mata

Dhjetë blerjet më të mëdha në histori të afateve të janarit, nga Coutinho te Van Dijk e Mata

Shkumbin Pireva
Tare dëshiron ta sjellë Ramiresin te Lazio

Tare dëshiron ta sjellë Ramiresin te Lazio

Serie A
Tare ka gati dy goditje të mëdha për Lazion, Perez dhe Ramirez drejt kryeqytetit italian

Tare ka gati dy goditje të mëdha për Lazion, Perez dhe Ramirez drejt kryeqytetit italian

Serie A
Eder largohet nga Interi, zyrtarizohet si lojtar i Jiangsu Suning

Eder largohet nga Interi, zyrtarizohet si lojtar i Jiangsu Suning

Ligat tjera
Zyrtare: Fabio Capello largohet nga drejtimi i  Jiangsu Suning

Zyrtare: Fabio Capello largohet nga drejtimi i Jiangsu Suning

Ligat tjera
Ausilio për transferimet e ardhshme: Rafinha ndoshta, Ramires jo

Ausilio për transferimet e ardhshme: Rafinha ndoshta, Ramires jo

Serie A
Jiangsu pranon huazimin e Ramiresit te Interi

Jiangsu pranon huazimin e Ramiresit te Interi

Serie A
Julio Cesar: Ramires, një lojtar që i duhet Interit

Julio Cesar: Ramires, një lojtar që i duhet Interit

Serie A
Ramires: Do të isha i lumtur t’i bashkohesha Interit

Ramires: Do të isha i lumtur t’i bashkohesha Interit

Ndërkombëtare