LAJMI I FUNDIT:

Jaguar I-Pace

19 Artikuj

Bill Gates rrëfen përvojën e tij gjatë shëtitjes me veturën autonome, në kaosin e trafikut të Londrës

Bill Gates rrëfen përvojën e tij gjatë shëtitjes me veturën autonome, në kaosin e trafikut të Londrës

Auto Lajme
Këto aktualisht janë veturat më të shpejta elektrike

Këto aktualisht janë veturat më të shpejta elektrike

Auto Lajme
Lucid ka nisur të pranojë para porositë për makinën me rrymë që do t’i ketë 1,000 kuaj fuqi, tre muaj para se ta prezantojë zyrtarisht

Lucid ka nisur të pranojë para porositë për makinën me rrymë që do t’i ketë 1,000 kuaj fuqi, tre muaj para se ta prezantojë zyrtarisht

Modelet e Reja
Volvo CX40 që mbushet me rrymë, një nga makinat më të sigurta ndonjëherë

Volvo CX40 që mbushet me rrymë, një nga makinat më të sigurta ndonjëherë

Modelet e Reja
Modeli me të cilin BMW rivalizon me Tesla Model X

Modeli me të cilin BMW rivalizon me Tesla Model X

Modelet e Reja
Dizajnuesi kryesor në Jaguar Land Rover nuk do të pensionohet

Dizajnuesi kryesor në Jaguar Land Rover nuk do të pensionohet

Modelet e Reja
Odyssey 21 me 521 kuaj fuqi, makinë e fuqishme për të gjitha terrenet

Odyssey 21 me 521 kuaj fuqi, makinë e fuqishme për të gjitha terrenet

Modelet e Reja
Jaguar do të vazhdojë me vetura me naftë, për të mbijetuar në treg (Foto)

Jaguar do të vazhdojë me vetura me naftë, për të mbijetuar në treg (Foto)

Modelet e Reja
Jaguar planifikon zëvendësimin e dy modeleve (Foto)

Jaguar planifikon zëvendësimin e dy modeleve (Foto)

Modelet e Reja
Nominimet për veturën më të mirë të vitit 2019 (Video)

Nominimet për veturën më të mirë të vitit 2019 (Video)

Auto Lajme
Mercedes-Benz gaboi në deklarata, EQC mund të lëvizë shumë me gjatë me një mbushje (Foto)

Mercedes-Benz gaboi në deklarata, EQC mund të lëvizë shumë me gjatë me një mbushje (Foto)

Modelet e Reja
Detajet minimaliste të BMW Vizion iNext (Video)

Detajet minimaliste të BMW Vizion iNext (Video)

Modelet e Reja
Tesla kërcënohet nga ‘Kalashnikovi’ rus (Foto)

Tesla kërcënohet nga ‘Kalashnikovi’ rus (Foto)

Auto Fun
Testimi në mot të nxehtë i Mercedes-Benz EQC tërësisht elektrik (Video)

Testimi në mot të nxehtë i Mercedes-Benz EQC tërësisht elektrik (Video)

Modelet e Reja
Hibridi elektrik BMW X3, mundësi të mirë qarkullimi pa shpenzim derivatesh (Foto)

Hibridi elektrik BMW X3, mundësi të mirë qarkullimi pa shpenzim derivatesh (Foto)

Modelet e Reja
Dua Lipa është bashkuar me Jaguarin për një projekt inovativ të muzikës dhe teknologjisë

Dua Lipa është bashkuar me Jaguarin për një projekt inovativ të muzikës dhe teknologjisë

Yjet
Specifikat e SUV-it të parë elektrik nga Audi (Foto)

Specifikat e SUV-it të parë elektrik nga Audi (Foto)

Modelet e Reja
Jaguar do të lansojë makinën elektrike, para se të del në shitje I-Pace (Foto)

Jaguar do të lansojë makinën elektrike, para se të del në shitje I-Pace (Foto)

EVs
Konceptet e pesë veturave më të mira në këtë edicion të LA Motor Show (Foto)

Konceptet e pesë veturave më të mira në këtë edicion të LA Motor Show (Foto)

Koncepte