LAJMI I FUNDIT:

Feyenoord Rotterdam

240 Artikuj

Feyenoord ndryshoi stemën dhe bëri Evropën të qeshë: A mund t’i dalloni katër ndryshimet?

Feyenoord ndryshoi stemën dhe bëri Evropën të qeshë: A mund t’i dalloni katër ndryshimet?

Ligat tjera
Arne Slot bën nënshkrimin e parë si trajner i Liverpoolit

Arne Slot bën nënshkrimin e parë si trajner i Liverpoolit

Premier League
Liga e Kampionëve, zbulohen vazot për sezonin e ardhshëm me 36 skuadra

Liga e Kampionëve, zbulohen vazot për sezonin e ardhshëm me 36 skuadra

Liga e Kampionëve
Liverpooli kërkon transferimin e ‘Modricit të ardhshëm’ si nënshkrimi i parë i Arne Slot

Liverpooli kërkon transferimin e ‘Modricit të ardhshëm’ si nënshkrimi i parë i Arne Slot

Premier League
Feyenoordi konfirmon largimin e Arne Slot, ai tashmë ka nënshkruan kontratën me Liverpoolin

Feyenoordi konfirmon largimin e Arne Slot, ai tashmë ka nënshkruan kontratën me Liverpoolin

Premier League
Slot përshëndetet me tifozët e Feyenoordit, flet për ndeshjen Liverpool – Spurs

Slot përshëndetet me tifozët e Feyenoordit, flet për ndeshjen Liverpool – Spurs

Premier League
Dy yjet e Feyenoordit duan me çdo kusht që t’i bashkohen Arne Slotit tek Liverpooli

Dy yjet e Feyenoordit duan me çdo kusht që t’i bashkohen Arne Slotit tek Liverpooli

Premier League
Është një ‘vrasës’ para portës, zbulohet nënshkrimi i parë i Arne Slot te Liverpooli

Është një ‘vrasës’ para portës, zbulohet nënshkrimi i parë i Arne Slot te Liverpooli

Premier League
Klopp thyen heshtjen për vendimin e Liverpoolit për emërimin e Arne Slot dhe zbulon këshillat që do t’i jepte zëvendësuesit të tij

Klopp thyen heshtjen për vendimin e Liverpoolit për emërimin e Arne Slot dhe zbulon këshillat që do t’i jepte zëvendësuesit të tij

Premier League
Gjiganti anglez hap negociatat me Feyenoordin për trajnerin Arne Slot

Gjiganti anglez hap negociatat me Feyenoordin për trajnerin Arne Slot

Premier League
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Shkumbin Pireva
Ajaxi ka pësuar një nga humbjet më të turpshme në histori të klubit dhe atë në derbin holandez

Ajaxi ka pësuar një nga humbjet më të turpshme në histori të klubit dhe atë në derbin holandez

Ligat tjera
Barcelona e do me çdo kusht një mesfushor në verë, ka gati listën e ngushtë me katër yje

Barcelona e do me çdo kusht një mesfushor në verë, ka gati listën e ngushtë me katër yje

La Liga
Penalltitë vendosin fatin e ndeshjes, Roma kalon tutje

Penalltitë vendosin fatin e ndeshjes, Roma kalon tutje

Liga e Evropës
Feyenoord dhe Roma ndahen në barazim në një ndeshje të fortë

Feyenoord dhe Roma ndahen në barazim në një ndeshje të fortë

Liga e Evropës
Liga e Evropës rikthehet sot me ndeshjet ‘play-off’, shumë klube të mëdha kërkojnë fitoren

Liga e Evropës rikthehet sot me ndeshjet ‘play-off’, shumë klube të mëdha kërkojnë fitoren

Liga e Evropës
Përmendi 15 klube që janë të gatshme t’i bashkohen Superligës Evropiane, katër nga to e mohojnë Laportan

Përmendi 15 klube që janë të gatshme t’i bashkohen Superligës Evropiane, katër nga to e mohojnë Laportan

Ndërkombëtare
Barcelona po monitoron pesë futbollistë në Kupën e Afrikës, të gjithë nga ta janë duke shkëlqyer edhe në klube

Barcelona po monitoron pesë futbollistë në Kupën e Afrikës, të gjithë nga ta janë duke shkëlqyer edhe në klube

La Liga
Transferimi surprizë që Florentino Perez po përgatit te Real Madridi

Transferimi surprizë që Florentino Perez po përgatit te Real Madridi

La Liga
Liverpooli ‘në kontakt’ për të nënshkruar zëvendësuesin e përsosur të Joel Matip

Liverpooli ‘në kontakt’ për të nënshkruar zëvendësuesin e përsosur të Joel Matip

Premier League
Atletico Madrid po ia merr Barcelonës sensacionin holandez nga dora

Atletico Madrid po ia merr Barcelonës sensacionin holandez nga dora

La Liga
Hidhet shorti për fazën e play-off-it në Ligën e Evropës: Roma dhe Milani mësojnë emrat e kundërshtarëve

Hidhet shorti për fazën e play-off-it në Ligën e Evropës: Roma dhe Milani mësojnë emrat e kundërshtarëve

Liga e Evropës
Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, vëmendja te ‘grupi i vdekjes’

Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, vëmendja te ‘grupi i vdekjes’

Liga e Kampionëve
Klubet që nuk kanë rënë kurrë nga liga elitare, listë në të cilën nuk është më Santos

Klubet që nuk kanë rënë kurrë nga liga elitare, listë në të cilën nuk është më Santos

Ndërkombëtare


mob5