LAJMI I FUNDIT:

Dolph Lundgren

17 Artikuj

Dolph Lundgren martohet me partneren e tij 38 vite më të re, Emma Krokdal

Dolph Lundgren martohet me partneren e tij 38 vite më të re, Emma Krokdal

Yjet
Aktori 65 vjeçar Dolph Lundgren fotografohet me të fejuarën e tij 27 vjeçare në jahtin luksoz gjatë pushimeve në Greqi

Aktori 65 vjeçar Dolph Lundgren fotografohet me të fejuarën e tij 27 vjeçare në jahtin luksoz gjatë pushimeve në Greqi

Yjet
Publikohet traileri i pjesës së katërt të “Expend4bles”

Publikohet traileri i pjesës së katërt të “Expend4bles”

TV / Film
Yjet e filmave aksion që kanë aftësi të vërteta në arte marciale

Yjet e filmave aksion që kanë aftësi të vërteta në arte marciale

Yjet
Stallone tregon se për çfarë pendohet në veçanti për karrierën e tij

Stallone tregon se për çfarë pendohet në veçanti për karrierën e tij

Yjet
Dolph Lundgren merr vëmendje në një paraqitje të fundit në Mbretërinë e Bashkuar me të fejuarën 40 vite më të re

Dolph Lundgren merr vëmendje në një paraqitje të fundit në Mbretërinë e Bashkuar me të fejuarën 40 vite më të re

Yjet
Të famshmit që kanë befasuar me gjatësinë e tyre të vërtetë

Të famshmit që kanë befasuar me gjatësinë e tyre të vërtetë

Yjet
Stallone dhe Lundgren rikthehen së bashku në një serial të ri televiziv

Stallone dhe Lundgren rikthehen së bashku në një serial të ri televiziv

TV / Film
Pasuria e disa prej yjeve më të popullarizuar të filmave aksion

Pasuria e disa prej yjeve më të popullarizuar të filmave aksion

Yjet
“Aquaman” kalon shifrën prej një miliard dollarë përfitime

“Aquaman” kalon shifrën prej një miliard dollarë përfitime

TV / Film
Rocky Balboa dhe Ivan Drago takohen sërish në filmin “Creed II”

Rocky Balboa dhe Ivan Drago takohen sërish në filmin “Creed II”

TV / Film
Ikonat e filmave aksion, rolet që shënuan sukseset e tyre të para dhe dukja e tyre e tanishme

Ikonat e filmave aksion, rolet që shënuan sukseset e tyre të para dhe dukja e tyre e tanishme

Yjet
Stallone dhe Lundgren me një pozë kujtojnë meçin ikonik të zhvilluar para 32 vitesh ndërmjet Rocky Balboas dhe Ivan Dragos (Foto/Video)

Stallone dhe Lundgren me një pozë kujtojnë meçin ikonik të zhvilluar para 32 vitesh ndërmjet Rocky Balboas dhe Ivan Dragos (Foto/Video)

TV / Film
Të bukura dhe të rrezikshme, vajza e Lundgren dhe ajo e Van Damme  në ringun e boksit (Foto/Video)

Të bukura dhe të rrezikshme, vajza e Lundgren dhe ajo e Van Damme në ringun e boksit (Foto/Video)

Yjet
Në maj vjen filmi ku Bleona luan krahas Dolph Lundgren (Foto)

Në maj vjen filmi ku Bleona luan krahas Dolph Lundgren (Foto)

TV / Film
Bleona bëri seks me Van Damme, çfarë do të ndodhë me ikonën tjetër me të cilin do të realizojë film?

Bleona bëri seks me Van Damme, çfarë do të ndodhë me ikonën tjetër me të cilin do të realizojë film?

Po Flitet
Ikonat e aksionit, dukja në ‘shpërthimin’ e tyre dhe tash (Foto)

Ikonat e aksionit, dukja në ‘shpërthimin’ e tyre dhe tash (Foto)

Imran Amiti