LAJMI I FUNDIT:

Bërnjak

89 Artikuj

Arrestohet një boshnjak në Bërnjak, dyshohet se ka kryer krime lufte në Gjakovë

Arrestohet një serb në Bërnjak, dyshohet se ka kryer krime lufte në Gjakovë

Kosovë
Serbi i arrestuar në Bërnjak, dyshohet për disa vepra penale

Serbi i arrestuar në Bërnjak, dyshohet për disa vepra penale

Siguri
Policia konfiskon mbi 3,600 kg material piroteknikë në një ish-fabrikë në Bërnjak

Policia konfiskon mbi 3,600 kg material piroteknikë në një ish-fabrikë në Bërnjak

Kronika e Zezë
Zyrtarët policorë ia kthejnë qytetarit paratë e humbura

Zyrtarët policorë ia kthejnë qytetarit paratë e humbura

Kosovë
Ekspertët e sigurisë: Të nevojshme pikat e kontrollit policor në kufirin me Serbinë

Ekspertët e sigurisë: Të nevojshme pikat e kontrollit policor në kufirin me Serbinë

Siguri
Dogana gjen mbi 13 mijë euro të padeklaruara në veturën e një personi në Bërnjak

Dogana gjen mbi 13 mijë euro të padeklaruara në veturën e një personi në Bërnjak

Të Tjera
Pas paralajmërimit për kontrabandë të mallrave, krerë të policisë e ministra vizitojnë zonat kufitare në veri

Pas paralajmërimit për kontrabandë të mallrave, krerë të policisë e ministra vizitojnë zonat kufitare në veri

Kosovë
Deputeti i LVV-së poston videon, pretendon se policia serbe po e plaçkit mërgatën në kufirin e Bërnjakut

Deputeti i LVV-së poston videon, pretendon se policia serbe po e plaçkit mërgatën në kufirin e Bërnjakut

Kosovë
Ndalohet një serb në Bërnjak, kishte në veturë uniformë ushtarake e gjëra tjera që nxisin përçarje

Ndalohet një serb në Bërnjak, kishte në veturë uniformë ushtarake e gjëra tjera që nxisin përçarje

Kronika e Zezë
Bërnjak, policia konfiskon 40 iPhone në një veturë me targa të Serbisë

Bërnjak, policia konfiskon 40 iPhone në një veturë me targa të Serbisë

Kosovë
Hapet për qarkullim pika kufitare në Bërnjak

Hapet për qarkullim pika kufitare në Bërnjak

Kosovë
Një javë nga sulmi terrorist në veri – pikat kufitare Jarinjë dhe Bërnjak ende të mbyllura

Një javë nga sulmi terrorist në veri – pikat kufitare Jarinjë dhe Bërnjak ende të mbyllura

Kosovë
Sulmet terroriste ndaj Policisë së Kosovës, pikat kufitare Bërnjak dhe Jarinjë vazhdojnë të jenë të mbyllura

Sulmet terroriste ndaj Policisë së Kosovës, pikat kufitare Bërnjak dhe Jarinjë vazhdojnë të jenë të mbyllura

Kosovë
Vazhdojnë të jenë të mbyllura dy pikat kufitare me Serbinë, Jarinje dhe Bërnjak

Vazhdojnë të jenë të mbyllura dy pikat kufitare me Serbinë, Jarinje dhe Bërnjak

Kosovë
Sulmet ndaj Policisë së Kosovës, mbyllet pika kufitare Bërnjak

Sulmet ndaj Policisë së Kosovës, mbyllet pika kufitare Bërnjak

Kosovë
Bllokohen rrugët në drejtim të tri pikave kufitare me Serbinë

Bllokohen rrugët në drejtim të tri pikave kufitare me Serbinë

Siguri