LAJMI I FUNDIT:
Andreas Pereira

Andreas Pereira

30 Artikuj

Info

Aaron Wan-Bissaka është belg i lindur më 1 janar të vitit 1996

Chelsea identifikon Pereiran si zëvendësues të Mount

Chelsea identifikon Pereiran si zëvendësues të Mount

Premier League
Man City fiton në frymën e fundit ndaj Fulhamit, Haaland hero i “Qytetarëve”

Man City fiton në frymën e fundit ndaj Fulhamit, Haaland hero i “Qytetarëve”

Premier League
Kleberson, Fred dhe brazilianët e tjerë që kanë luajtur për Manchester Unitedin para ardhjes së Casemiros

Kleberson, Fred dhe brazilianët e tjerë që kanë luajtur për Manchester Unitedin para ardhjes së Casemiros

Premier League
Darwin Nunez befasoi të gjithë në javën hapëse të Ligës Premier, u rendit i pari për shpejtësinë më të madhe të arritur

Darwin Nunez befasoi të gjithë në javën hapëse të Ligës Premier, u rendit i pari për shpejtësinë më të madhe të arritur

Premier League
Disa nga transferimet më interesante që ndodhën në ditët e fundit dhe mund t’ju kenë ikur

Disa nga transferimet më interesante që ndodhën në ditët e fundit dhe mund t’ju kenë ikur

Ndërkombëtare
Nga Martial te Bailly e Wan-Bissaka, nëntë futbollistë me valixhe në duar për tu larguar nga Man Utd

Nga Martial te Bailly e Wan-Bissaka, nëntë futbollistë me valixhe në duar për tu larguar nga Man Utd

Premier League
Man Utd ka gati ‘operacionin fshesa’, pritet të largohen deri në 15 lojtarë këtë verë

Man Utd ka gati ‘operacionin fshesa’, pritet të largohen deri në 15 lojtarë këtë verë

Premier League
Eksod te Manchester United: Pritet largimi i mbi 15 lojtarëve

Eksod te Manchester United: Pritet largimi i mbi 15 lojtarëve

Premier League
Manchester United vë në shitje nëntë lojtarë, Solskjaerit nuk i interesojnë emrat

Manchester United vë në shitje nëntë lojtarë, Solskjaerit nuk i interesojnë emrat

Premier League
Muriqi dhe Strakosha në skuadrën e Lazios për Ligën e Kampionëve

Muriqi dhe Strakosha në skuadrën e Lazios për Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Ilgli Tare konfirmon transferimin e Pereiras nga Unitedi

Ilgli Tare konfirmon transferimin e Pereiras nga Unitedi

Serie A
Sancho, Grealish dhe lojtarët në listën e dëshirave të Solskjaer – formacioni i mundshëm i Unitedit në sezonin e ri

Sancho, Grealish dhe lojtarët në listën e dëshirave të Solskjaer – formacioni i mundshëm i Unitedit në sezonin e ri

Premier League
Man Utd nxjerr në shitje pesë futbollistë për tu financuar blerjen rekorde të Jadon Sanchos

Man Utd nxjerr në shitje pesë futbollistë për tu financuar blerjen rekorde të Jadon Sanchos

Premier League
Andreas Pereira zgjedh tre klube të mëdha që ai do të dëshironte të luante

Andreas Pereira zgjedh tre klube të mëdha që ai do të dëshironte të luante

Premier League
Pogba, Lingard dhe tre lojtarë të tjerë, në listën e largimeve të Unitedit

Pogba, Lingard dhe tre lojtarë të tjerë, në listën e largimeve të Unitedit

Premier League
Solskjaer planifikon pesë shitje të mëdha në verë

Solskjaer planifikon pesë shitje të mëdha në verë

Premier League
Solskajer mendon largimin e disa lojtarëve gjatë verës

Solskajer mendon largimin e disa lojtarëve gjatë verës

Premier League
Spektakël me pesë supergola, Manchester United tregon fuqinë në Austri

Spektakël me pesë supergola, Manchester United tregon fuqinë në Austri

Liga e Evropës
City e nënshtron Unitedin në Old Trafford dhe i afrohet finales së Kupës EFL

City e nënshtron Unitedin në Old Trafford dhe i afrohet finales së Kupës EFL

Ndërkombëtare
Top 50 lojtarët më në formë aktualisht në Ligën Premier

Top 50 lojtarët më në formë aktualisht në Ligën Premier

Premier League
Unitedi kthehet te fitorja pasi triumfuan ndaj Brightonit, Djajtë ngjiten në tabelë

Unitedi kthehet te fitorja pasi triumfuan ndaj Brightonit, Djajtë ngjiten në tabelë

Premier League
Zyrtare: Unitedi rinovon kontratat e Pereiras dhe Tuanzebes

Zyrtare: Unitedi rinovon kontratat e Pereiras dhe Tuanzebes

Premier League
United pritet t’ia vazhdojë kontratën Perieras

United pritet t’ia vazhdojë kontratën Perieras

Premier League
Pereira beson se Unitedi mund ta rikthejë rezultatin ndaj PSG-së

Pereira beson se Unitedi mund ta rikthejë rezultatin ndaj PSG-së

Liga e Kampionëve