LAJMI I FUNDIT:

Aleksander Çeferin

136 Artikuj

Formati i ri i Ligës së Kampionëve: Grafiku tregon qartë se si do të funksionojë

Formati i ri i Ligës së Kampionëve: Grafiku tregon qartë se si do të funksionojë

Liga e Kampionëve
Presidenti i UEFA-s propozoi një revolucion që do të ndryshojë përgjithmonë futbollin botëror – më shumë do të preken klubet angleze

Presidenti i UEFA-s propozoi një revolucion që do të ndryshojë përgjithmonë futbollin botëror – më shumë do të preken klubet angleze

Futboll
UEFA mund të përjashtojë Barcelonën dhe Juventusin nga Liga e Kampionëve

UEFA mund të përjashtojë Barcelonën dhe Juventusin nga Liga e Kampionëve

Liga e Kampionëve
UEFA po nxiton për t’i bërë gjykimin Barcelonës

UEFA po nxiton për t’i bërë gjykimin Barcelonës

La Liga
Presidenti i UEFA-s konfirmon se ndeshjet e Ligës së Kampionëve mund të luhen në SHBA

Presidenti i UEFA-s konfirmon se ndeshjet e Ligës së Kampionëve mund të luhen në SHBA

Liga e Kampionëve
Zbulohen më shumë detaje mbi takimin e Joan Laportas me UEFA-n

Zbulohen më shumë detaje mbi takimin e Joan Laportas me UEFA-n

La Liga
Mediumi slloven akuzon presidentin e UEFA-s për falsifikim të dokumenteve

Mediumi slloven akuzon presidentin e UEFA-s për falsifikim të dokumenteve

Ndërkombëtare
Presidenti i UEFA-s kritkon ashpër Messin për sjelljet e tij pas Kampionatit Botëror

Presidenti i UEFA-s kritkon ashpër Messin për sjelljet e tij pas Kampionatit Botëror

Përfaqësueset
Laporta i kërkon FIFA-s dhe UEFA-s të presin që drejtësia të vendosë për çështjen Negreira

Laporta i kërkon FIFA-s dhe UEFA-s të presin që drejtësia të vendosë për çështjen Negreira

La Liga
Zyrtare: Aleksander Ceferin rizgjidhet President i UEFA-s

Zyrtare: Aleksander Ceferin rizgjidhet President i UEFA-s

Ndërkombëtare
Ceferin: Superliga Evropiane është si historia e Kësulëkuqes, ka përfunduar

Ceferin: Superliga Evropiane është si historia e Kësulëkuqes, ka përfunduar

Ndërkombëtare
Presidenti i UEFA-s thotë se rasti “Negreira” është më i rëndi që ka parë ndonjëherë në futboll

Presidenti i UEFA-s thotë se rasti “Negreira” është më i rëndi që ka parë ndonjëherë në futboll

La Liga
Presidenti i UEFA-s, Ceferin: Superliga Evropiane nuk do të ndodhë kurrë

Presidenti i UEFA-s, Ceferin: Superliga Evropiane nuk do të ndodhë kurrë

Ndërkombëtare
Parlamenti Evropian i kërkon UEFA-s përjashtimin e Bjellorusisë nga ‘Euro 2024’

Parlamenti Evropian i kërkon UEFA-s përjashtimin e Bjellorusisë nga ‘Euro 2024’

Përfaqësueset
UEFA-s i vjen keq për kaosin në Paris, derisa Ceferin fajëson për gënjeshtra tifozët e Liverpoolit

UEFA-s i vjen keq për kaosin në Paris, derisa Ceferin fajëson për gënjeshtra tifozët e Liverpoolit

Liga e Kampionëve
Ministri Çeku: UEFA konfirmon përkrahjen për futbollin e Kosovës

Ministri Çeku: UEFA konfirmon përkrahjen për futbollin e Kosovës

Kosovë
Çeku dhe Ademi takohen me Ceferin, shpalosin planin për ndërtimin e stadiumeve në Kosovë

Çeku dhe Ademi takohen me Ceferin, shpalosin planin për ndërtimin e stadiumeve në Kosovë

Superliga
Ceferin për Real Madridin: Ata mendojnë se janë një lloj klubi elitar dhe nuk kanë interesim për askënd

Ceferin për Real Madridin: Ata mendojnë se janë një lloj klubi elitar dhe nuk kanë interesim për askënd

Ligat tjera
Ademi dhe Duka drekojnë në Doha të Katarit së bashku me presidentin Aleksandër Çeferin

Ademi dhe Duka drekojnë në Doha të Katarit së bashku me presidentin Aleksandër Çeferin

Ndërkombëtare
Ceferin: Projekti i Superligës Evropiane ka vdekur, nuk është futboll dhe nuk do të flasim për të

Ceferin: Projekti i Superligës Evropiane ka vdekur, nuk është futboll dhe nuk do të flasim për të

Ligat tjera
UEFA vlerëson lart organizimin e finales së Ligës së Konferencës në Tiranë

UEFA vlerëson lart organizimin e finales së Ligës së Konferencës në Tiranë

Ndërkombëtare
Ademi thotë se Boban dhe Figo do ta vizitojnë Kosovën në muajin tetor

Ademi thotë se Boban dhe Figo do ta vizitojnë Kosovën në muajin tetor

Kosovë
Presidenti i UEFA-s e lë Italinë me ‘gishta në gojë’ për organizimin e Euro 2032

Presidenti i UEFA-s e lë Italinë me ‘gishta në gojë’ për organizimin e Euro 2032

Ndërkombëtare
UEFA i shkruan Dukës për finalen e Ligës së Konferencës

UEFA i shkruan Dukës për finalen e Ligës së Konferencës

Shqipëri