LAJMI I FUNDIT:

Sponsori i UEFA EURO 2020 – HISENSE tani ekskluzivisht në Gorenje Department Store

Sponsori i UEFA EURO 2020 – HISENSE tani ekskluzivisht në Gorenje Department Store

Gjigantin botëror të televizorëve, Hisense tani mund ta gjeni në të gjithë territorin e Kosovës në Gorenje Department Store me super çmime promocionale deri me datën 6 shtator.

Hisense është lider i prodhimit të televizorëve me 14 parqe industriale si dhe mbi 80,000 punëtorë në tërë botën me njësi prodhimi rreth 5,000,000 milionë televizorë në vit.

Hisense mban epitetin e brendit më të shitur në SHBA, Australi, Zelandën e Re, Brazil dhe shumë shtete ku është prezent! Gjithashtu në 2 vitet e fundit Hisense është duke bërë revolucion në tërë Evropën. Inovacioni, kujdesi ndaj klientëve, performanca, cilësia dhe çmimet kanë bërë që e gjithë Evropa t’i kthej sytë drejt Hisense.

Hisense sponzorion eventet më të mëdha botërore si: Uefa Euro 2020, PSG, Uefa Nations League Finals dhe gjithashtu së shpejti do të jetë sponzori kryesor i Ligës basketbollistike NBA!

Këta televizorë vijnë me madhësi të ndryshme – duke filluar nga 32 inç e deri në 75 inç. Hisense ofron tiparet thelbësore që do të dëshironi në një telivizor të ri si: Rezolucion 4K (ULED), mbështetje HDR, lidhje për transmetim dhe aplikacione si: Youtube, Netflix, Prime Video, Rakuten dhe shumë aplikacione tjera të cilat i zotëron sistemi operativ VIDAA. Sistemi i zërimit Dolby ATMOS është ndër sistemet e teknologjisë të fundit i cili është i integruar në shumicën e televizorëve Hisense.

Hisense o emri, n’Gorenje o vendi! Mos e le pa dal, paguaj pak merr shumë!

Të gjithë televizorët e Hisense kanë 3 vite GARANCION!

Për të përfituar nga kjo zbritje, vizitoni pikat e Gorenje Department Store në: Prishtinë, Mitrovicë, Prizren, Gjilan, Pejë, Ferizaj, Lipjan, Viti, Malishevë, Skenderaj dhe Kaçanik.

Artikull i sponzorizuar