A jeni gati për eventin më të madh të blerjeve të vitit? Pushoni mirë, organizoni partnerët tuaj më të afërt të blerjeve dhe hyni në veprim: pazar të paharrueshëm në City Mall në Shkup në ditën kur e gjithë bota është përfshirë nga furia e blerjeve e quajtur Black Friday!

Nga sot 25 nëntor (e premte), në City Mall fillon furia e blerjeve Black Friday! Le të jetë City Mall vendi që nuk do t’ju mungojë të gjithë ju adhuruesve të blerjeve. Nga ora 10:00, dyqanet e qendrës më të madhe tregtare do të ofrojnë ulje speciale për të gjithë blerësit në kuadër të fushatës Black Friday, për të cilën kemi ofruar kushte të shkëlqyera për blerje para festave të Vitit të Ri. Dyqanet e modës, si dhe ato të produkteve të bardha, kanë paralajmëruar ulje çmimesh që variojnë nga -20% në -70%. Zbritjet do të shpallen ditën e enjte, më 24 nëntor në aplikacionin “MojCityMall”, në fanpage dhe në faqen e qendrës tregtare.

“Edhe këtë vit njoftojmë zgjatjen e zbritjeve me Black Friday & Weekend, me atë që uljet do tëzgjasin gjatë gjithë fundjavës, deri të dielën, 27 nëntor. Pas frekuentimit dhe interesimit të madh për Black Friday në vitet e kaluara, ku gjatë fundjavës kaluan më shumë se 100.000 njerëz, për këtë Black Friday presim të njëjtin numër vizitorësh të cilët do të blejnë gjithçka që u nevojitet, me çmime fantastike”, deklaruan nga City Mall – Shkup.

Andaj bëhuni të parët që përfitoni nga zbritjet. Mos e humbisni eventin më të madh të blerjeve të vitit! Shihemi në City Mall – Shkup.