0Shares

Sigal Prishtina të mërkurën me fillim nga ora 19:30 do të takohet me Sigkos Bashkimin në javën e 12-të të BKT Superligës në basketboll.

Prishtinasit janë favoritë në këtë takim dhe do të kërkojnë fitoren e dhjetë me radhë, ndërsa prizrenasit do të tentojnë ta befasojnë Prishtinën në takimin që do të zhvillohet në pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë.

Prishtina të shtunën e mposhti Trepçën me rezultat 69:64, ndërsa Bashkimi humbi ndeshjen e fundit ndaj Pejës me rezultat 67:88./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)