0Shares

Shikoni se çka mund të bëni nëse sytjenat ju duken nën fanellë, si të mos ju bjerë “vetëmbajtësi”, dhe çka të bëni kur fluturon shiriti plotësues.

Pos që sytjenat patjetër duhet të mbahen në vendin e gjoksit tuaj, gjithashtu patjetër duhet të jenë edhe të rehatshëm, mjaftueshëm të mëdhenj dhe, natyrisht, gjoksi juaj dhe sytjenat patjetër duhet të duken estetikisht të bukur dhe t’i përballojnë vitet dhe gravitacionin.

Sytjena të mira do të thotë edhe shëndet të mirë, transmeton Telegrafi.

Zgjedhja e keqe e sytjenave mund të shkaktojnë dhembje shpine, por edhe dhembje koke, si edhe do të ndikojnë në qëndrimin tuaj të tërësishëm.

Shikoni videon, e cila ju ofron disa zgjidhje në situata të ndryshme:

Creativity High DIY 😲 Yes or no ? 😍😍 Follow @make.up.vines Follow @diy.amazing.diy Follow @diy.ftw

A post shared by Tag A Friend&Share This Page! (@diy.ftw) on Jul 28, 2017 at 6:08am PDT

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)