0Shares

Victoria Beckham në profilin e vet në Instagram kohë pas kohe publikon edhe video-xhirime në të cilat tregon se si grimohet.

Mund të inspiroheni me video-xhirimin e saj më të ri apo madje të “vidhni” një apo dy fora të cilat kreatorja e njohur e modës me shkathtësi i aplikon dhe prandaj duket shkëlqyeshëm.

Videoja zbulon dhe anën tjetër të Victoria Beckham, të cilën në rrjetet shoqërore kemi rastin gjithnjë e më shumë t’i shohim, transmeton Telegrafi.

Në video, ajo ngrihet nga krevati, bart maskë të çuditshme për fytyrë e cila është paksa në formë folie, shkon te pasqyra, e heq, fillon të grimohet dhe në një çast i bie brusha ndërkaq Victoria thotë: Oh, dreqin…!

Pastaj, vazhdon grimin dhe thotë: Kjo ishte qesharake”, bashkë me buzëqeshjen e saj me të cilën të gjithë jemi mësuar gjithnjë e më shumë.

Shikojeni tërë videon:

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)