LAJMI I FUNDIT:

Më shumë se 50 peshkaqenë rrethuan varkën e çiftit amerikan, deti “ziente” teksa ata ushqeheshin

Më shumë se 50 peshkaqenë rrethuan varkën e çiftit amerikan, deti “ziente” teksa ata ushqeheshin

Një çift që peshkonte për ton të verdhë në brigjet e Luiziana, realizoi një video rrëqethëse.

Reklama

Gjatë peshkimit, deti “vloi” nga më shumë se 50 peshkaqenë që u shfaqën rreth varkës, transmeton Telegrafi.

Skena u filmua nga Dillon May nga Jacksonville, Florida dhe u postua në profilin TikTok të të dashurës së tij Kaitlyn Dix.

Videoja është shikuar nga më shumë se një milion persona, ndërsa është shpërndarë edhe në rrjetet e tjera sociale.

Skena solli në mendje një fenomen të quajtur “Zilja e tonit”, dhe ndodh kur peshqit ushqehen aq shpejt dhe në mënyrë agresive, saqë deti duket se po zien.

Mirëpo, këtë herë shkak nuk ka qenë toni, por dhjetëra peshkaqenë që kanë sulmuar dhe ngrënë këta peshq, ndërsa çifti kanë parë gjithçka.

Disa peshkaqenë po goditnin varkën, e cila dukej duke u lëkundur. Çifti më në fund arriti të largohej. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Fun
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Fun
U nis nga Antalia për në Mynih – aterroi në Moskë, pensionistja gjermane futet në aeroplanin e gabuar dhe përfundon në anën tjetër të botës

U nis nga Antalia për në Mynih – aterroi në Moskë, pensionistja gjermane futet në aeroplanin e gabuar dhe përfundon në anën tjetër të botës

Fun
Biden godet me kokë kornizën e hekurt të derës së helikopterit derisa po zbriste në oborrin e Shtëpisë së Bardhë

Biden godet me kokë kornizën e hekurt të derës së helikopterit derisa po zbriste në oborrin e Shtëpisë së Bardhë

Fun
Kalo në kategori