LAJMI I FUNDIT:

Shpëton mrekullisht, pasi shpohet në fyt nga një shufër metalike (Foto, +18)

Shpëton mrekullisht, pasi shpohet në fyt nga një shufër metalike (Foto, +18)

Një burrë nga Lincolnshire i Anglisë, ka qenë duke lëvizur me motoçikletë kur ka rrëshqitur në një kanal dhe është rrëzuar në një shufër metalike.

Ky objekt i fortë, që ishte më i gjatë se një metër, ia ka shpuar fytin Paul Bradshawit dhe ka dalë në anën tjetër, transmeton Telegrafi.


Viktima 55-vjeçare është dashur të dërgohet me helikopter në spital, meqenëse gjendja e tij ishte shumë e rëndë.

Para se t’i nënshtrohej operimi, atij ia kanë thirrur familjen që ta shohin pasi nuk besohej se do të shpëtonte.

Por, babai i dy fëmijëve e ka përballuar mirë operimin kur i është larguar shufra.

Madje, Bradshaw është lëshuar në shtëpi pas dy ditësh. /Telegrafi/

Shpëton mrekullisht pasi shpohet ne fyt nga nje shufer metalike foto 2

Shpëton mrekullisht pasi shpohet ne fyt nga nje shufer metalike foto 3

Shpëton mrekullisht pasi shpohet ne fyt nga nje shufer metalike foto 4

Shpëton mrekullisht pasi shpohet ne fyt nga nje shufer metalike foto 5

Në trend Fun

Më shumë
Një grua viziton në spital mikeshën pas lindjes - reagimi i saj do t'ju shkrijë zemrën

Një grua viziton në spital mikeshën pas lindjes - reagimi i saj do t'ju shkrijë zemrën

Fun
Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Fun
Foto të çuditshme dasmash për të cilat është e vështirë të gjesh fjalët e duhura për t’i përshkruar

Foto të çuditshme dasmash për të cilat është e vështirë të gjesh fjalët e duhura për t’i përshkruar

Fun
Mbi 16 milionë pëlqime - loja e këtyre katër çamarrokëve ka pushtuar internetin

Mbi 16 milionë pëlqime - loja e këtyre katër çamarrokëve ka pushtuar internetin

Fun
Prezantueses amerikane i futet miza në gojë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë – detyrohet të vazhdojë moderimin

Prezantueses amerikane i futet miza në gojë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë – detyrohet të vazhdojë moderimin

Fun
Një “vrimë” në qiell i alarmon të gjithë - shkenca shpjegon fenomenin (Foto)

Një “vrimë” në qiell i alarmon të gjithë - shkenca shpjegon fenomenin (Foto)

Kalo në kategori